Два дні, одна ніч

Два дні, одна ніч постер

Два дні, одна ніч

Назва: Два дні, одна ніч / Deux jours, une nuit
Рік: 2014
Жанр: Драма
Режисер: Жан-П’єр Дарденн, Люк Дарденн
Актори: Маріон Котійар, Фабріціо Ронджоне та ін.
Тривалість: 01:35:00
Мова: Російська

Короткий опис: Європейська драма про жінку на ім’я Сандра, яка опинилася у тяжкій ситуації. Героїня картини має в запасі дуже мало часу, буквально кілька днів, на те, щоб виправити критичне становище. Ця жінка повинна спробувати переконати своїх колег по роботі відмовитися від своїх бонусів, щоб їй тим самим вдалося зберегти своє робоче місце. Запрошуємо на безкоштовний перегляд Два дні, одна ніч онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Головній героїні Сандрі тридцять років. Вона займається улюбленою справою і облаштовує свою кар’єру. У неї є все те, що потрібно для молодої жінки: надійний і вірний чоловік, гарна робота. Вона представниця щасливих людей середнього класу. Але одного разу начальник приймає рішення про звільнення Сандри з займаної посади. Він вважає, що його компанія може чудово справлятися і без героїні кінострічки.

Ця новина приводить Сандру в жахливий стан. Не дивлячись на те, що вона вдало вийшла заміж, вона не готова стати домогосподаркою. Як вона житиме без доходів і перспективної роботи? У Сандри є тільки два дні і одна ніч, на те, щоб відмовити своїх колег від преміальних, які вони отримуватимуть після її відходу. Складність завдання ще й у тому, що багато їй співчувають, але і в той же час вони раді тому, що буде прибавка до зарплати. Фільм Два дні, одна ніч онлайн українською можна подивитися в нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...