Дружба і ніякого сексу?

Дружба і ніякого сексу постер

Дружба і ніякого сексу?

Назва: Дружба і ніякого сексу? / The F Word
Рік: 2013
Жанр: Драма, Мелодрама, Комедія
Режисер: Майкл Даус
Актори: Деніел Редкліфф, Зої Казан
Тривалість: 01:38:00

Короткий опис: Романтична комедія про те, як небезпечно часом буває застрягти в так званій «зоні дружби». Чентрі і Воллес познайомилися на вечірці. Молоді люди явно симпатизують один одному, але воліють бути просто друзями, і для цього у кожного є свої причини. Воллес пережив розчарування в коханні, Чентрі зустрічається з хлопцем, який готовий з нею одружитися. Проте чи так просто обдурити долю? Чи вийде у героїв картини подолати взаємний потяг? Між ними завжди буде тільки лише дружба і ніякого сексу? Запрошуємо дивитися Дружба і ніякого сексу онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Головна героїня – Чентрі, і вона з’явилася на вечірці – вона хоче відпочити, бо у неї є на це час. Саме на тусовці дівчина познайомилася з Воллесом. Воллес зрозумів, що кохання немає, а якщо у когось і є – то це не більше, ніж вигадки. Він вважає, що “кохання” – звичайна прив’язаність до людини, а все інше просто вигадки. Чентрі – просто ідеальна дівчина. Воллес навіть не думає про те, що варто починати стосунки – адже від минулого почуття він все ще не відійшов.

Дівчина теж нічого не планує, бо у неї є хлопець, за якого вона і планує незабаром вийти заміж. Доля все ж хоче, щоб вони були разом – і при зустрічі зрозуміли, що все-таки варто забути про минуле. Адже щасливого кінця чекати не варто, потрібно ловити моменти в житті. А що було б, якби вони не погодилися? Не було б нічого, залишилося б все так, як і було. Отже, вони все-таки закохуються – вони зловили момент. Про це, правда, скажуть тільки в кінці фільму. Але проблема-то в тому, що у дівчини є наречений, і той збирається вже одружитися, а дівчина-то закохалася в іншого. Фільм Дружба і ніякого сексу онлайн дивитися в нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Дружба і ніякого сексу (2013) онлайн дивитись


загрузка...

Тетяна
2018-12-23 10:19:06
воно російською!
Admin
2018-12-24 17:15:56
На жаль, так. На постері вказано.