До зустрічі з тобою

До зустрічі з тобою онлайн українською дивитися постер

До зустрічі з тобою

Назва: До зустрічі з тобою / Me Before You
Рік: 2016
Жанр: Драма
Режисер: Теа Шеррок
Актори: Емілія Кларк, Сем Клафлін та ін.
Тривалість: 01:50:00

Короткий опис: Фільм «До зустрічі з тобою» – мелодраматична кінострічка, основою сценарію для якої послужив однойменний роман англійської письменниці Джоджо Мойес, який свого часу став справжнім бестселером і перекладений на три десятка мов.

Історія про те, як може змінитися твоє життя, якщо ти впустиш у нього іншу людину. Запрошуємо дивитися До зустрічі з тобою онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Головна героїня історії – юна дівчина на ім’я Луїза Кларк. У той час як її однолітки зайняті одержанням освіти і вибудовуванням планів на майбутнє, Лу ледь зводить кінці з кінцями, працюючи офіціанткою в місцевій забігайлівці. Вона все ще живе в рідному домі і всі зароблені гроші витрачає на те, щоб утримувати свою не зовсім благополучну сім’ю. У неї є хлопець – Патрік, з яким вона зустрічається вже кілька років. Сказати, що Лу задоволена своєю роботою і по вуха закохана в свого хлопця – значить сильно перебільшити, однак вона не прагне міняти своє життя, вважаючи за краще плисти за течією і не загадувати наперед.

Вільям Трейнор народився в заможній родині, отримав прекрасну освіту, перед ним відкривалося блискуче майбутнє. Але все перекреслила страшна аварія, у результаті якої Вілл назавжди виявився прикутим до інвалідного крісла. Тепер, незважаючи на юні роки, він постійно занурений у свої похмурі думки, який підганяє дні в очікуванні смерті.

Одного разу на порозі його будинку виникає кумедна дівчина в абсолютно безглуздому вбранні – Лу, яка після закриття кафе не придумала нічого кращого, як знайти роботу доглядальниці. Спочатку Віллу не подобається ця ідея, і він всіляко намагається позбутися нової помічниці. Але поступово між хлопцем і дівчиною зав’язується дружба і вони знаходять один в одному те, чого їм не вистачало в самих собі. Вілл – любов до життя, а Лу – цілеспрямованість і вміння мріяти. Фільм До зустрічі з тобою онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

До зустрічі з тобою (2016) онлайн українською


загрузка...