Дівчина з Данії

Дівчина з Данії онлайн українською дивитися постер

Дівчина з Данії

Назва: Дівчина з Данії / The Danish Girl
Рік: 2015
Жанр: Драма
Режисер: Том Гупер
Актори: Едді Редмейн, Алісія Вікандер
Тривалість: 02:00:00

Короткий опис: У центрі сюжету 1920-і роки, столиця Данії – Копенгаґен. Ейнар Веґенер на прохання своєї дружини-художниці позує їй в якості жіночої моделі. Роботи художниці стають шалено популярними, тому вона продовжує малювати свого чоловіка у ролі жінки. Більш того, Ейнарові така роль починає подобатися і він наважується на важливий крок – жити для соціуму під псевдонімом Лілі Ельбі.

Робота у ролі жінки приносить всесвітню популярність і чималий дохід головному героєві. Через певний час Ейнар стане першою людиною, яка пройшла хірургічну корекцію статі. Чим закінчиться ця незвична історія? Запрошуємо дивитися кіно Дівчина з Данії онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
В основі сюжету картини «Дівчина з Данії» – реальна історія, що приголомшила європейців у тридцятих роках ХХ століття. Молодий датській художниці Ґерді пощастило – вона вийшла заміж за свого однодумця і колегу Ейнара Веґенера, готового виконувати всі її забаганки. Коли одного разу захворіла і не прийшла на сеанс натурниця Ґерди, та звернулася за допомогою до чоловіка. Так вийшло, що художник надів жіночу сукню і став позувати дружині.

Ця гра захопила їх обох. Ґерда писала картини, на яких була зображена якась Лілі Ельбі, і в цьому образі Ейнар виглядав дуже природно. Дружина помітила, що йому непогано було б змінити стать, але перетворитися у Лілі не тільки на інтригуючих малюнках Ейнар зважився лише через кілька років. Йому судилося лягти під ніж, випити отруйну чашу осуду суспільства і пережити розлучення з Ґердою – їхній шлюб, дізнавшись про скандал, розірвав король Данії. Фільм Дівчина з Данії онлайн українською можна дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Дівчина з Данії (2015) онлайн українською


загрузка...