Далласький клуб покупців

Далласький клуб покупців постер

Далласький клуб покупців

Назва: Далласький клуб покупців / Dallas Buyers Club
Рік: 2013
Жанр: Драма
Режисер: Жан-Марк Валле
Актори: Метью МакКонахі, Дженніфер Гарнер, Джаред Лето
Тривалість: 01:57:00

Короткий опис: Заснований на справжніх подіях, фільм «Далласький клуб покупців» оповідає про Рона Вудруфа, пересічного американця, у якого в 1986 році був діагностований СНІД. Лікарі були категоричні, прогнозуючи Рону всього пів року життя. Однак герой цієї історії вирішив не здаватися. В обхід існуючих на той момент законів США він провіз контрабандою деякі противірусні препарати, заборонені в Америці, з інших континентів. За допомогою свого доктора Єви Сакс він ненавмисно організував підпільний «клуб покупців», перший з десятків інших, які згодом сформувалися в країні та надавали їх учасникам альтернативні методи лікування. Запрошуємо дивитися Далласький клуб покупців онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
В основі кінокартини лежить реальна історія людини, яка дуже хотіла жити і робила все можливе, щоб боротися зі смертельною хворобою і як можна довше залишатися на цьому світі. Головного героя картини звуть Рон Вудруф. Він жив в американському штаті Техас. Дія відбувається в кінці вісімдесятих років минулого сторіччя.

Вудруф працював електриком і вів нічим непримітне життя. Але коли лікарі виявили у нього невиліковне захворювання, світ героя перевернувся з ніг на голову. Рон дізнався, що у нього СНІД і жити йому залишилося не більше шести місяців. Багато людей при настільки невтішному прогнозі опускають руки і впадають у глибоку депресію в очікуванні смерті або навпаки пускаються берега, щоб спробувати в цьому житті те, про що раніше навіть не мріяли.

Але Рон Вудруф не забажав здаватися. Він хотів жити і, спробувавши всі відомі науці ліки, звернувся до нетрадиційної медицини. У результаті цій людині вдалося знайти засіб, який істотно продовжив йому відведені медиками роки. Рон не лише брав знайдений ним препарат, але і організував підпільний продаж диво засобу іншим хворим. Йому вдалося не тільки поліпшити своє життя, але й налагодити прибутковий бізнес. Фільм Далласький клуб покупців онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Далласький клуб покупців (2013) онлайн дивитися


загрузка...