Чужа молитва

Фільм Чужа молитва (2017) онлайн смотреть

Чужа молитва

Назва: Чужа молитва
Рік: 2017
Жанр: Драма
Режисер: Ахтем Сейтаблаєв
Актори: Лілія Яценко, Ахтем Сейтаблаєв
Тривалість: 01:29:00

Короткий опис: Фільм «Чужа молитва» – стрічка українського виробництва, яка розповідає драматичну історію врятування єврейських дітей кримською татаркою під час Другої світової війни.

Кінопроект виграв відбірковий конкурсі від Держкіно на фінансування. Таким чином творці фільму отримали від держави 10 мільйонів гривень. Загалом же бюджет кінокартини склав 31 млн гривень. Ахтем Сейтаблаєв, відомий за своїми телесеріальними ролями, зайняв крісло режисера-постановника, зігравши до того ж одну з ролей. Цікаво, що одним із саундтреків до стрічки стала переможна пісня Євробачення-2016 “1944” Джамали. Запрошуємо дивитися Чужа молитва онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет історичної драми розповідає про криваві події Другої світової війни на теренах Криму. У центрі уваги добродушна молода вихователька у притулку для татарських дітей-сиріт Саїде. Коли хлопчик-єврей Іцхак разом зі своїми друзями по нещастю звертається до дівчини за допомогою, та не може їм відмовити, хоча й розуміє всю можливу відповідальність перед окупаційною адміністрацією. Тепер притулок поповнився новими “татарськими” дітьми. Чи зможе головна героїня врятувати їх і вберегти власне життя?

Кінострічка знята на основі реальних подій, що розповідають про подвиг кримської татарки Сайде Арифової. Саме вона послугувала прототипом для головної героїні. Пронизлива історія кримської татарки, яка віддала своє життя заради спасіння єврейських дітей. Фільм Чужа молитва онлайн дивитися смотреть на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Чужа молитва (2017) онлайн дивитись


загрузка...

Оксана
2018-07-21 20:35:34
Чудовий фільм! Всім рекомендую! Всі фільми Ахтема дивимося на одному подиху!