Чудеса з небес

Фільм Чудеса з небес онлайн українською дивитися

Чудеса з небес

Назва: Чудеса з небес / Miracles from Heaven
Рік: 2016
Жанр: Драма
Режисер: Патрісія Ріґен
Актори: Дженніфер Ґарнер, Кайлі Роджерс
Тривалість: 01:49:00

Короткий опис: Кевін і Крісті Бін, батьки трьох дочок, жили цілком щасливо, поки у середньої дівчинки, десятирічної Анни, не стала розвиватися невиліковна хвороба.

Після того, як лікарі встановили фатальний діагноз, життя Крісті і її близьких розкололася надвоє – засобів для позбавлення від такого недугу медики ще не знайшли. Жінка відчайдушно бореться за життя доньки, яка перенесла кілька складних операцій. Намагаючись не впадати у відчай, змучена тривогою мати робить все можливе для порятунку своєї дитини, але коли можливості і сили добігають кінця, рідним дівчинки доводиться сподіватися лише на чудо. Запрошуємо дивитися Чудеса з небес онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Дива трапляються, але за єдиної умови – у них треба ревно вірити. Саме сильна віра – запорука надії, дарованої небесами. Навіть якщо вже втрачено все, треба всупереч болю, розпачу і сумнівам сподіватися, і тоді обов’язково станеться диво. Саме це сталося з героїнею драми – юною дівчиною.

Щаслива пара Бім ростить трьох милих дочок. Одного разу в ідеальній родині трапляється нещастя – діагноз-вирок старшої дочки. У Анни рідкісний розлад травлення. Кевін з Крісті намагаються полегшити нескінченні страждання доньки, але вони мало, що можуть зробити. Операції, процедури, непереносимість їжі, нескінченні уколи – коли надії більше немає, на допомогу приходять небеса. Анна падає з десятиметрової висоти і залишається надовго без свідомості. А коли, нарешті, приходить до тями, лікарі констатують повне одужання від страшного захворювання. Небо зглянулося над Анною і сім’єю, пославши це чудо. Фільм Чудеса з небес онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Чудеса з небес (2016) онлайн українською


загрузка...