Чорний лебідь

Чорний лебідь онлайн українською дивитися

Чорний лебідь

Назва: Чорний лебідь / Black Swan
Рік: 2010
Жанр: Драма, Трилер
Режисер: Даррен Аронофскі
Актори: Наталі Портман, Міла Куніс, Венсан Кассель, Bайнона Райдер
Тривалість: 01:48:00

Короткий опис: Фільм «Чорний лебідь» – психологічна драма з балетного життя. Балерина отримує провідну роль у «Лебединому озері», і в ході репетицій конкуренція, тиск хореографа і власні проблеми починають повільно зводити її з розуму. Удостоєний премії «Оскара» за кращу жіночу роль і ряду інших номінацій і нагород психологічний трилер занурює глядачів у закритий від сторонніх очей світ балету.

Безневинна тендітна Ніна ідеальна в образі Білого лебедя, але підступний і чуттєвий Чорний лебідь набагато краще виходить з новенькою Лілі. Втягнута в павутину інтриг, Ніна всі сили віддає балету і своїм бажанням відповідати ролі. Усе сильніше її затягує безодня божевілля. Запрошуємо дивитися Чорний лебідь онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Старанна балерина Ніна Сейерс танцює в трупі нью-йоркського театру, таємно мріючи про головні партії. Мрія танцівниці несподівано збувається: у театральному репертуарі намічаються серйозні зміни, пов’язані з бажанням французького хореографа Тома поставити «Лебедине озеро».

Сорокарічній примі Бет, на яку «ніхто не ходить», передбачувано відмовляють у ролі головних лебедів, і бажані партії не без проблем дістаються Ніні. Хореограф обґрунтовано вважає, що тендітна і боязка Ніна – ідеальна Одетта, але ніяк не підступна і чуттєва Оділія. На думку Тома, щоб стати Чорним лебедем, героїні необхідно ґрунтовно потемніти, вивільнивши своє потаємне «я».

Дуже скоро у героїні з’являється конкурентка. Талановита нова балерина Лілі, яка не страждає непотрібними комплексами, і чудово відповідає ролі Оділії, і це виводить Ніну з рівноваги. Їй сняться кошмари, її переслідують галюцинації, і нарешті пухнастий білий лебідь обростає чорними перами. Фільм Чорний лебідь онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Чорний лебідь (2010) онлайн українською


загрузка...