Чорна меса

Чорна меса онлайн українською дивитися постер

Чорна меса

Назва: Чорна меса / Black Mass
Рік: 2015
Жанр: Бойовик, Кримінал, Драма
Режисер: Скотт Купер
Актори: Джонні Депп, Дакота Джонсон, Бенедикт Камбербетч
Тривалість: 02:03:00

Короткий опис: Головний герой фільму – Джеймс Балджер, кримінальний авторитет з Ірландії. Його пов’язували з дев’ятнадцятьма вбивствами, звинувачували в рекеті, а сам він був ватажком ірландського злочинного співтовариства «Зимовий пагорб», яке діяло в 70-х і 80-х роках минулого століття. Запрошуємо дивитися Чорна меса онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Фільм заснований на реальній історії гангстера на ім’я Джеймс «Вайті» Балджер. Цей безжальний чоловік більше десяти років зміг водити спецслужби за ніс. Балджер був «великою шишкою» у Бостонській мафії. Він очолював одну з самих безжальних банд – Winter Hill. На руках у цих ірландських розбійників кров десятків, сотень людей. Крім розборок, вони промишляли здирством і рекетом.

У якийсь момент «Вайті» став інформатором ФБР. Бюро більше тридцяти років отримувало інформацію від Балджера. Коли справа «запахла смаженим» головний герой просто випарувався. З 1995 року і протягом 15 років ФБР робило спроби знайти Балджера, але всі зусилля спецагентів були даремними. І лише через 16 років Балджер постав перед судом, будучи вже старим. Фільм Чорна меса онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Чорна меса (2015) онлайн українською


загрузка...