Чорна меса

Чорна меса онлайн українською дивитися постер

Чорна меса

Назва: Чорна меса / Black Mass
Рік: 2015
Жанр: Бойовик, Кримінал, Драма
Режисер: Скотт Купер
Актори: Джонні Депп, Дакота Джонсон, Бенедикт Камбербетч та ін.
Тривалість: 02:03:00
Мова: Українська

Короткий опис: Головний герой фільму – Джеймс Балджер, кримінальний авторитет з Ірландії. Його пов’язували з дев’ятнадцятьма вбивствами, звинувачували в рекеті, а сам він був ватажком ірландського злочинного співтовариства «Зимовий пагорб», яке діяло в 70-х і 80-х роках минулого століття. Запрошуємо на безкоштовний перегляд Чорна меса онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Фільм заснований на реальній історії гангстера на ім’я Джеймс «Вайті» Балджер. Цей безжальний чоловік більше десяти років зміг водити спецслужби за ніс. Балджер був «великою шишкою» у Бостонській мафії. Він очолював одну з самих безжальних банд – Winter Hill. На руках у цих ірландських розбійників кров десятків, сотень людей. Крім розборок, вони промишляли здирством і рекетом.

У якийсь момент «Вайті» став інформатором ФБР. Бюро більше тридцяти років отримувало інформацію від Балджера. Коли справа «запахла смаженим» головний герой просто випарувався. З 1995 року і протягом 15 років ФБР робило спроби знайти Балджера, але всі зусилля спецагентів були даремними. І лише через 16 років Балджер постав перед судом, будучи вже старим. Фільм Чорна меса онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...