Брати. Остання сповідь

Брати. Остання сповідь онлайн українською дивитися постер

Брати. Остання сповідь

Назва: Брати. Остання сповідь
Рік: 2013
Жанр: Драма
Режисер: Вікторія Трофименко
Актори: Микола Береза, Віктор Демерташ, Юрій Денисенков та ін.
Тривалість: 01:59:00

Короткий опис: Кінострічка «Брати. Остання сповідь», знята режисеркою Вікторією Трофименко. Український фільм розповідає долю двох братів Войтка і Станіслава, які ледь не усе життя ненавиділи один одного і змушені були змагатися між собою в усьому. Із дитинства брати жили дружно, аж доки не з’явилася дівчина, яка змусила їх замовчати один до одного на 40 років. Але одного дня у їхньому селі з’являється письменниця, яка приїхала читати лекції на християнську тематику. Запрошуємо дивитися Брати: Остання сповідь онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Фільм, який розповідає глядачеві сумну історію ненависті, що виникла між рідними братами-гуцулами. Але ворогували брати не завжди. Все дитинство брати дружили, ділилися усім, що мали: іграшками, любов’ю своєї матері, останнім шматком хліба, замилуванням близьких товаришів.

Дитинство швидко пролетіло, залишивши все в минулому, а між колись рідними людьми утворилася прірва, яку породила любов до однієї дівчини. Наступним ударом була суперечка про батьківство сина, якого народила їхня кохана. Після цього брати розірвали усілякі відносини між собою. Було вирішено, що програє те, хто загине першим.

Одного дня у їхньому селищі з’являється молода письменниця, яка приїхала на запрошення місцевих настоятелів монастиря для прочитання лекції про життя святих і юродивих. Письменниця знайомиться з одним з братів і дізнається про його велику ненависть. Їй захотілося примирити Войтка і Станіслава. Фільм Брати: Остання сповідь дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Брати: Остання сповідь (2013) онлайн дивитися


загрузка...