Блакитна лагуна

Блакитна лагуна онлайн українською

Блакитна лагуна

Назва: Блакитна лагуна / The Blue Lagoon
Рік: 1980
Жанр: Драма, Мелодрама
Режисер: Рендел Клейзер
Актори: Брук Шилдс, Крістофер Аткінс та ін.
Тривалість: 01:45:00
Мова: Українська

Короткий опис: Стрічка режисера Рендала Кляйзера екранізована за однойменним романом ірландського письменника Генрі Де-Вер Стекпула.

Фільм розповідає про піднесену романтичну історії кохання юних Річарда і Еммелін, які в результаті страшної корабельної аварії опинилися на незаселеному острові – тоді вони були ще дітьми. Запрошуємо дивитися Блакитна лагуна онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Екранізація однойменного роману ірландського письменника Генрі Де-Вер Стекпула і розповідає красиву історію щирої дружби і кохання юних хлопця і дівчину, які змушені виживати на безлюдному острові.У водах океану на круїзному кораблі відбувається сильна пожежа, яка призводить до загибелі більшості пасажирів. Врятуватися на шлюпці вдається лише старому моряку і двом дітям – хлопчикові Річарду і дівчинці Еммелін. Їм пощастило висадитися на безлюдному острові. Моряк навчав дітей всім необхідним знанням і навичкам, які допоможуть вижити в диких умовах далеко від цивілізації.

Після його раптової смерті Еммелін і Річард залишилися зовсім одні на красивому тропічному острові. Йшли роки, діти подорослішали, вони навчилися знаходити собі їжу і воду, побудували будинок з бамбука і пальмових гілок. Згодом юні Річард і Еммелін почали проявляти свій характер, але як би вони не сварилися, все одно приходили до перемир’я, адже одне без одного вони жити не зможуть. Поступово дружба переходить у щось більше, у їхніх серцях зароджується кохання. Фільм Блакитна лагуна 1 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Блакитна лагуна 1 онлайн українською


загрузка...