Більярдист

Більярдист постер

Більярдист

Назва: Більярдист / The Hustler
Рік: 1961
Жанр: Драма, Спорт
Режисер: Роберт Россен
Актори: Пол Ньюман, Джекі Ґлісон, Пайпер Лорі та ін.
Тривалість: 02:15:00

Короткий опис: Головний герой – талановитий гравець на ім’я Едді Фелсон. Ця непересічна людина сповнений амбіцій і хитрощів. Найчастіше він діє під прізвиськом Фаст – для початку дає супернику виграти, потім піднімає ставки по максимуму і роздягає противника до нитки.

Одного разу в Нью-Йорку трапилася найяскравіша його гра: амбітний Фаст викликав на поєдинок одного з «Товстунів з Міннесоти». Тоді він навіть не підозрював, чим це все може закінчитися у разі його програшу. Запрошуємо дивитися фільм Більярдист онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Художній фільм розповідає про молодого гравця у більярд Едді Фелсона на прізвисько Швидкий Едді, який подорожує по країні в пошуках кращого заробітку. Разом зі своїм партнером вони беруть участь в іграх, розводячи на гроші новачків. Методика гри в пул у Едді проста – спочатку він прикидається невмілим гравцем, а потім підвищуючи ставки і даючи противнику помилкову надію на легкий виграш, він не залишає по ньому і мокрого місця.

Проте одного разу Швидкий Едді зустрічається з майстром гри на прізвисько Товстун з Міннесоти, який обігрує його і забирає всі заощадження Едді. Але хлопчина-більярдист бере реванш, його навчає досвідчений профі за великий відсоток від виграшу. На кону стоїть фінальна гра, у якій Едді повинен проявити всю свою майстерність проти Товстуна з Міннесоти. Фільм Більярдист онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2
 

Фільм Більярдист (1961) онлайн українською


загрузка...