Біля моря

Біля моря онлайн українською дивитися постер

Біля моря

Назва: Біля моря / By the Sea
Рік: 2015
Жанр: Драма
Режисер: Анджеліна Джолі
Актори: Анджеліна Джолі, Бред Пітт
Тривалість: 02:02:00

Короткий опис: Через 10 років після виходу на екрани шпигунської картини «Містер і місіс Сміт» Анджеліна Джолі і Бред Пітт повернулися до спільної роботи. Кінозірки знову зіграли екранну пару в драмі «Біля моря». Актриса також виступила в ролі режисера і сценариста, а її чоловік поклав на себе місію продюсера. Джерелом натхнення послужила класика європейського театру і кіно 60-70-х років. На думку Джолі, це була прекрасна епоха, яка дозволила їй сконцентруватися на емоціях, не відволікаючись на інші аспекти соціального життя. Запрошуємо дивитися Біля моря онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Колишня танцівниця Ванесса і її чоловік, відомий американський письменник Роланд, покидають Нью-Йорк і вирушають до Франції. Пара відмовляється від колишнього життя заради порятунку шлюбу, сподіваючись відновити довіру і колишню пристрасть. Але за час подорожі закохані ще більше віддаляються один від одного.

Після тривалої подорожі герої зупиняються в маленькому приморському містечку, де намагаються розібратися в почуттях. Роланд багато п’є і весь вільний час проводить за друкарською машинкою. Його дружина курить, розгулює уздовж узбережжя і рефлексує з сумним виглядом. Невдалі спроби зблизитися і поговорити по душах призводять до розчарувань. Сірі будні і самотність прикрашають бесіди з господарем бару і власником готелю. Але незабаром на горизонті з’являються чуттєві молодята. Чоловік з дружиною розуміють, що їхні почуття ще живі, але чи зуміють вони скористатися шансом і повернути любов? Фільм Біля моря онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2
 

Фільм Біля моря (2015) онлайн українською


загрузка...