Безславні виродки

Безславні виродки онлайн українською

Безславні виродки

Оригінальна назва: Inglourious Basterds
Рік: 2009
Жанр: Бойовик, Драма, Воєнний
Режисер: Квентін Тарантіно
Актори: Бред Пітт, Крістоф Вальц, Майкл Фассбендер, Тіл Швайґер
Тривалість: 02:27:00
Мова: Українська

Короткий опис: Їх прозвали безславними виродками за їх жорстокість, з якою вони карали фашистських офіцерів. Їх боявся весь Райх, і ніхто не міг їх зловити. Фюррер в обуренні, його солдатів кидає в піт від одній згадці про них, всі вони добре чули про бейсбольну биту, якою з легкістю вибивають мізки нацистів.

А тим часом ці безславні герої готують свій найважливіший план, який повинен покласти край німецької експансії, вони готують план знищення Фюррера. Запрошуємо дивитися “Безславні виродки” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: У роки II Світової війни дуже і дуже багато людей були обурені нелюдськими діяннями Гітлера та інших членів нацистської партії. Обурені настільки, що один з них, лейтенант американської армії по імені Альдо Рейн, вирішив боротися з нацистами їхніми ж методами.

Він зібрав загін американців єврейського походження і вирішив тероризувати німців на території Франції, окупованій ворогом і керованої урядом Віші. У бійців цього загону просте завдання: убити якомога більше німців, і зробити це якомога більш жорстоко і криваво. Незабаром чутки про загін Альдо Рейна досягають вух німецького командування, і усунення американських «виродків», як їх прозвали, отримує високий пріоритет. А тим часом у Парижі безчинствує Ганс Ланда – німецький офіцер, що отримує садистське задоволення в моральних і фізичних муках своїх жертв. Віднедавна він зацікавлений в симпатичній парижанці-єврейці, якій раніше вдалося врятуватися від нього і його солдатів. Фільм “Безславні виродки” онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...