Безславні виродки

Безславні виродки онлайн українською

Безславні виродки

Оригінальна назва: Inglourious Basterds
Рік: 2009
Жанр: Бойовик, Драма, Воєнний
Режисер: Квентін Тарантіно
Актори: Бред Пітт, Крістоф Вальц, Майкл Фассбендер, Тіл Швайґер
Тривалість: 02:27:00

Короткий опис: Їх прозвали безславними виродками за їх жорстокість, з якою вони карали фашистських офіцерів. Їх боявся весь Райх, і ніхто не міг їх зловити. Фюррер в обуренні, його солдатів кидає в піт від одній згадці про них, всі вони добре чули про бейсбольну биту, якою з легкістю вибивають мізки нацистів.

А тим часом ці безславні герої готують свій найважливіший план, який повинен покласти край німецької експансії, вони готують план знищення Фюррера. Запрошуємо дивитися Безславні виродки онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У роки II Світової війни дуже і дуже багато людей були обурені нелюдськими діяннями Гітлера та інших членів нацистської партії. Обурені настільки, що один з них, лейтенант американської армії по імені Альдо Рейн, вирішив боротися з нацистами їхніми ж методами.

Він зібрав загін американців єврейського походження і вирішив тероризувати німців на території Франції, окупованій ворогом і керованої урядом Віші. У бійців цього загону просте завдання: убити якомога більше німців, і зробити це якомога більш жорстоко і криваво. Незабаром чутки про загін Альдо Рейна досягають вух німецького командування, і усунення американських «виродків», як їх прозвали, отримує високий пріоритет. А тим часом у Парижі безчинствує Ганс Ланда – німецький офіцер, що отримує садистське задоволення в моральних і фізичних муках своїх жертв. Віднедавна він зацікавлений в симпатичній парижанці-єврейці, якій раніше вдалося врятуватися від нього і його солдатів. Фільм Безславні виродки онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Безславні виродки (2009) онлайн українською


загрузка...