Бен-Гур

Бен-Гур онлайн українською

Бен-Гур

Назва: Бен-Гур / Ben-Hur
Рік: 2016
Жанр: Історичний, Пригоди, Драма
Режисер: Тимур Бекмамбетов
Актори: Джек Х’юстон, Назанін Боніаді
Тривалість: 02:05:00

Короткий опис: Кінострічка «Бен-Гур», знята Тимуром Бекмамбетовим за мотивами класичного роману XIX століття, створеного відомим американським письменником Льюїсом Волесом.

Сюжет розповідає про долю героя, який пройшов через випробування, але зумів знайти істинний сенс буття в пережитих ним пригодах. Дія фільму, згідно з першоджерелом, відбувається за часів, коли Іудеєю правив п’ятий прокуратор Понтій Пілат, а серед героїв стрічки можна зустріти і самого Христа, який вже пізнав славу месії. Запрошуємо дивитися Бен-Гур онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Підступний вчинок брата руйнує спокійне розмірене життя Бен-Гура. Рідний брат зраджує, складаючи брехливий донос. Головний герой і його мати та сестра опиняються в ув’язненні, а потім і в рабстві. Багате і спокійне життя в мирній Палестині розчиняється, як сон, у вирі того кошмару, який твориться в житті Бен-Гура.

Але рано чи пізно все закінчується. Чоловік завдяки щасливому випадку виходить на свободу не рабом, а вільним громадянином Риму, який володіє чималими статками. Поклявшись кровною помстою змити ганьбу зі свого роду, він не готовий відступити від свого рішення. Його ворог – Месала – не надто прагне зустрічі з тим, кого він на довгі роки позбавив волі. Римлянин по народженню, він займає високий пост трибуна і абсолютно не відчуває докорів сумління з приводу того, як склалася доля його давнього друга.

Головному героєві доводиться піти на хитрість, щоб реалізувати свій план. Він бере участь у змаганнях, де його ворог кілька років поспіль утримує пальму першості. Фільм Бен-Гур онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

ben-hur1 2 3
 

Фільм Бен-Гур (2016) онлайн українською


загрузка...