Апокаліпсис наших днів

Апокаліпсис наших днів онлайн

Апокаліпсис наших днів

Назва: Апокаліпсис наших днів / Apocalypse Now
Рік: 1979
Жанр: Драма, Воєнний
Режисер: Френсіс Форд Коппола
Актори: Марлон Брандо, Роберт Дюволл, Лоренс Фішбьорн, Гаррісон Форд та ін.
Тривалість: 03:16:00

Короткий опис: Капітан спецназу Бенджамен Віллард вирушає в джунглі Камбоджі, щоб усунути божевільного колишнього полковника Волтера Курца. Віллард не здогадується, що це завдання змінить все його життя. Запрошуємо дивитися Апокаліпсис наших днів онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дії художнього фільму розгортаються під час війни у В’єтнамі. Сюжет фільму розповідає про капітана спецназу Вілларда, якого відправляють з небезпечною місією в джунглі Камбоджі. Мета місії знайти і знищити полковника Курца, який за час війни став божевільним та почав командувати місцевими загонами, а також творити беззаконня, вбиваючи невинних людей.

Разом з солдатами, Віллард пливе по місцевій річці на невеликому човні і чим далі вони запливають у тропічні джунглі, тим глибше вони опиняються на ворожій території, що загрузла в жахливій жорстокості, горах трупів і повному хаосі, що нагадує рядки з Біблії про Апокаліпсіс. По мірі просування річкою і під впливом пекельного навколишнього оточення, у головах спецзагону стає так само похмуро, багато втрачають над собою контроль і не розуміють де реальність, а де страшний сон. Фільм Апокаліпсис наших днів онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі КіноНаХаті.

apokalipsys-nashyh-dniv2 1 3
 

Апокаліпсис наших днів (1979) онлайн українською


загрузка...