Американська історія Ікс

Американська історія Ікс

Американська історія Ікс

Назва: Американська історія Ікс / American History X
Рік: 1998
Жанр: Драма, Кримінал
Режисер: Тоні Кей
Актори: Едвард Нортон, Едвард Ферлонг
Тривалість: 01:59:00

Короткий опис: Денні Віньярд – учень старшої школи, що живе не в самій благополучній сім’ї. Денні член неонацистського угруповання. Денні дістає завдання: написати твір на тему «Американська історія Ікс» і розповісти в ньому про те, чим живе сучасна молодь. Денні є що сказати з цього приводу, адже він – представник тієї самої молоді.

Особливий вплив на нього мав старший брат на ім’я Дерек – він був лідером неонацистів і завжди подавав приклад Денні. У день, коли Денні отримує домашнє завдання, Дерек виходить з в’язниці, де відбував покарання за жорстоке вбивство грабіжника, який увірвався в його будинок. Але при зустрічі з братом Денні розуміє, що Дерек сильно змінився, і неонацистські ідеали йому вже не близькі. Запрошуємо дивитися Американська історія Ікс онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Історія життя двох братів, які виросли в неблагополучній сім’ї, в бідному кварталі. Вони намагалися вижити, як могли, обраний ними шлях здавався найправильнішим, навіть не зважаючи на жорстокість своїх дій, вони були впевнені у своїй правоті.

“Американська історія Х” це історія скінхедів, вибір білої раси і пригнічення людей, які мають інший колір шкіри й іншу національність. Дерек Віньярд був лідером місцевого угрупування скінхедів, жорстоко переслідуючи і караючи небілих нелюдів.

Його молодший брат Денні із захопленням стежив за життям брата і з гордістю продовжив його шлях після того, як Дерека посадили за вбивство чорношкірих хлопців. Живучи з ненавистю в душі, Дереку у в’язниці доводиться спілкуватися з різними людьми, різних рас. Замислившись про своє життя, щось змінюється в його душі і після звільнення шляхи братів розходяться назавжди. Фільм Американська історія Х онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Американська історія Ікс (1998) онлайн українською


загрузка...