Амадей

Амадей онлайн

Амадей

Назва: Амадей / Amadeus
Рік: 1984
Жанр: Драма
Режисер: Мілош Форман
Актори: Том Галс, Мюррей Абрахам та ін.
Тривалість: 03:00:00

Короткий опис: Згадуючи знаменитого композитора Вольфганга Амадея Моцарта, ми нерідко тут же пригадуємо ім’я Антоніо Сальєрі. Як це було насправді, чи дійсно Сальєрі отруїв Моцарта? Чи були вони нерозлучними друзями або заклятими ворогами? Ця інтерпретація – це ще одна спроба розкрити давню історію відносин двох композиторів. Молодого священика викликали на сповідь до вмираючого хворого в божевільні. Це виявився колишній придворний композитор імператора Йосифа II Антоніо Сальєрі. Перед смертю Сальєрі вирішитв покаятися і відкрити богу душу. Священикові належить дізнатися про події, що сталися у Відні в 1791 році – в рік смерті Моцарта. Запрошуємо дивитися фільм Амадей онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
У центрі сюжету художнього фільму – внутрішня боротьба видатного композитора Антоніо Сальєрі з Господом, в силі і справедливості якого він розчарувався після зустрічі з Моцартом. XVIII століття, Відень. Сальєрі працює придворним композитором імператора Йосифа II, а також почав свою службу в якості клавесиніста-концертмейстера придворного оперного театру. Він був дуже релігійною людиною і постійно дякував Господу за отриманий дар до музики, був дуже популярний у світському суспільстві, цілком задоволений життям і своєю музикою.

Але все змінюється, коли Сальєрі знайомиться з талановитим композитором, Вольфгангом Амадеєм Моцартом, чия музика не просто гарна, а божественна. Сальєрі шокований поведінкою цього обдарованого, але розпущеного, безрозсудного хлопчаки. Він починає заздрити йому і це страшне почуття породжує в думках Сальєрі план про знищенню Моцарта і присвоєння його твору “Реквієм” собі. Фільм Амадей онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Амадей (1984) онлайн українською


загрузка...