Аферисти

Аферисти онлайн українською

Аферисти

Назва: Аферисти / The Sting
Рік: 1973
Жанр: Комедія, Кримінал, Драма
Режисер: Джордж Рой Гілл
Актори: Пол Ньюман, Роберт Редфорд
Тривалість: 02:09:00

Короткий опис: Парочка відчайдушних шахраїв зможуть навчити вас, як можна без шкоди для себе помститися запеклому мафіозі за смерть товариша, в авантюрної комедії. Оригінальна назва картини в перекладі означає “жало”, що найточніше відображає події картини. В основі сюжету – помста, а перед нами розгортається феєричне авантюрна дія, яка наочно демонструє, як за допомогою винахідливості, хитрощів і приголомшливого везіння можна з успіхом вийти з будь-якої ситуації. Запрошуємо дивитися Аферисти онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дія художнього фільму відбувається в 30-х роках ХХ століття в улюбленому місті гангстерів – Чикаго. Два дрібних шахрая привласнюють гроші чиказького мафіозі Дойла Лоннегана, “кинувши” його кур’єра. Бос мафії вдавиться за кожен цент своїх грошей, а такі вчинки зовсім не прощає. Лоннеган наказує своїм людям знайти і покарати нахабних шахраїв. Потрапивши в облаву, напарник Джоні гине, а він встигає сховатися від бандитів.

Однак просто втечею ця історія не закінчиться. Джонні Хукер прекрасно розуміє, що люди Лоннегана шукають його по всьому Чикаго. Він звертається за допомогою до Генрі Гондорффу – професійного шахрая екстра класу, який давно відійшов від справ. Разом Генрі і Джонні вирішують помститися за смерть їхнього друга і готують чудову аферу для мафіозі, яка або рознесе в пух і прах Лоннегана, або знищить усіх, хто її затіяв. Фільм Аферисти онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Аферисти (1973) онлайн українською


загрузка...