2+1 / Завтра все лиш починається

Фільм 2+1 (2016) онлайн українською дивитися

2+1

Назва: 2+1 / Завтра все лиш починається / Demain tout commence
Рік: 2016
Жанр: Комедія, Драма
Режисер: Г’юґо Желен
Актори: Омар Сі, Клемансо Поезі, Антуан Бертран
Тривалість: 01:58:00

Короткий опис: Головний герой фільму «2+1 / Завтра все лиш починається» вів легке і безтурботне життя, поки одного дня одна з багатьох його колишніх дівчат не підкинула йому грудну дитину. Звісно Самюель з його стилем життя боїться стикатися з такою проблемою, тому він їде шукати матір дівчинки Ґлорії. Натомість доля має свої плани на цих двох.

Відправившись з сонячного півдня Франції до Лондона, де, імовірно, повинна була знаходитися мама дівчинки, Самюель не зміг її відшукати. Як наслідок, батько і донька залишилися жити в столиці Англії.

Минуло вісім років, після закінчення яких дівчинка і дорослий чоловік уже були нерозлучні, ставши справжньою родиною. Саме в цей час блудна мати повернулася – тепер вона хоче забрати дівчинку. Запрошуємо дивитися фільм 2+1 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Самюель живе досить безтурботним життям. Жінки його люблять, але заводити серйозні стосунки з ними він не хоче. Добре жити холостяцьким життям, зустрічаючись іноді зі своїм друзями в барі. Місце проживання теж чудове – теплий південь Франції. Несподівано з’являється колишня коханка з донькою. Вона пояснює Самюелю, що дівчинка Ґлорія саме його донька, а сама незабаром зникає. Чоловік зовсім не розуміє, що йому робити з маленькою непосидючою дитиною. Самюель згадує, що ця жінка свого часу жила в Лондоні і вирушає її шукати там. Але це не дає ніяких позитивних результатів.

Так життя Самюеля робить різкий поворот. Він у силу реальних обставин стає турботливим батьком. Минуло вісім років, дівчинка сильно підросла і дуже любить свого тата. Про недолугу матір практично всі забули, а даремно. Мати Ґлорії раптом з’явилася на порозі їхнього житла і захотіла повернути собі дочку. Раніше Самюель, може, був би і радий цьому, але тепер все по іншому. Він любить Ґлорію і віддавати її матусі не збирається. Все це призводить до ряду неймовірних і смішних подій. Фільм 2+1 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм 2+1 (2016) онлайн українською дивитися


загрузка...