12 років рабства

12 років рабства онлайн

12 років рабства

Оригінальна назва: 12 Years a Slave
Рік: 2013
Жанр: Драма, Історичний
Режисер: Стів МакКвін
Актори: Шиветель Еджьофор, Майкл Фассбендер, Бенедикт Камбербетч, Бред Пітт
Тривалість: 02:14:00

Короткий опис: Фільм звертається до автобіографії Соломона Нортапа, чорношкірого чоловіка, який жив у середині дев’ятнадцятого століття. Герой картини, житель Нью-Йорка, виїхав до Вашингтона, повіривши у пропозицію цікавої роботи. Тут його викрали і звернули в рабство. Нещасному довелося пережити роки поневолення, жалюгідного життя, майже без надії на визволення. Запрошуємо дивитися 12 років рабства онлайн на сайті КіноНаХаті.

В основу сюжету драматичного фільму покладена біографія реально існуючої людини Соломона Нортапа, якому довелося зіткнутися з жахливою несправедливістю у своєму житті. Дія розгортається в першій половині XIX століття в США. Молодий освічений, темношкірий чоловік Соломон жив ​​у штаті Нью-Йорк зі своєю сім’єю, працював і забезпечував сім’ю, а також прекрасно грав на скрипці.

Він був вільною людиною, поки одного разу його не зрадили. Погодившись на хорошу роботу в іншому місті, Соломон і уявити собі не міг, що буде приспаний і викрадений з метою продажу в рабство. Наступні 12 років рабського життя Соломон буде переходити від одного господаря до іншого, зіткнеться з людською жорстокістю і безкарністю білих панів. Фільм 12 років рабства онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм 12 років рабства (2013) онлайн українською


загрузка...