1+1 / Недоторканні

Фільм 1+1 / Недоторканні онлайн українською

1+1 / Недоторканні

Назва: 1+1 / Недоторканні / Intouchables
Рік: 2011
Жанр: Драма, Комедія
Режисер: Олів’є Накаче, Ерік Толедано
Актори: Франсуа Клюзе, Омар Сай
Тривалість: 01:52:00

Короткий опис: Картина розповість нам історію багатого аристократа на ім’я Філіп. Бізнесмен постраждав в результаті нещасного випадку і повністю став паралізований. Для допомоги як фізичної, так і моральної, Філіп наймає на перший погляд не зовсім відповідну людину. Цією людиною виявився чорношкірий хлопець Дрісс, який нещодавно звільнився з обласної в’язниці. Незважаючи на те, що Філіп прикутий до крісла, а його життя здається повним лайном, Дріссу вдається його розвеселити і додати яскравих фарб. Незабаром невихований, зухвалий , неосвічений, але веселий хлопець стає для багатого аристократа кращим порадником і другом. Запрошуємо дивитися фільм Недоторканні онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис: У сюжеті комедійної драми “1+1”  багатий аристократ Філіп завжди вів нудне, розплановане життя, дотримувався правил етикету і доброго тону, щоб у суспільстві ніхто не подумав нічого поганого. Але багатство аж ніяк не робить його щасливим, він відчуває себе самотньо і тужливо, а після нещасного випадку, в результаті якого Філіп став паралізованим інвалідом, його інтерес до життя і зовсім пропав. Для догляду за собою Філіп наймає доглядальниць, але ніхто не затримується в його будинку надовго.

Одного разу, він бере на роботу молодого чорношкірого хлопця Дрісса, який нещодавно вийшов з в’язниці. Більш невідповідну кандидатуру на роль доглядальника і помічника придумати складно. Але проте, Дрісс швидко знаходить спільну мову з Філіпом, не шкодує його, а відноситься, як до цілком здорової людини, а також примудряється весело і цікаво проводити час зі своїм роботодавцем. Після появи Дрісса, Філіп зрозумів, що означають справжні пригоди! Фільм Недоторканні онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

3 1  2
 

Фільм Недоторканні (2011) онлайн українською


загрузка...