Жива Ватра

Фільм Жива Ватра (2015) онлайн дивитися

Жива Ватра

Назва: Жива Ватра / The Living Fire
Рік: 2015
Жанр: Документальний
Режисер: Остап Костюк
Актори: Іванко Михайлюк, Іван Бесащук
Тривалість: 01:17:00

Опис: Український документальний фільм «Жива Ватра» через призму малого хлопця розповідає про захопливий світ карпатських вівчарів.

Кожна народність має унікальні традиції, що представляють інтерес для всього світу. Однієї із таких є цікавий уклад життя карпатських вівчарів. Як їм вдається зберігати традиції в житті і роботі, що беруть витоки в глибокій старовині, але і не відставати від сучасності? І як там взагалі живеться у далеких диких горах у XXI столітті?

«Жива Ватра» – науково-пізнавальний фільм. Його успіх в прокаті підтверджує інтерес до української культури. Про це свідчать рецензії міжнародних критиків. У 2015 році картина відзначена спеціальним дипломом міжнародного Одеського кінофестивалю. Тоді ж було отримано дипломи інших фестивалів – зокрема, у столиці республіки Білорусь Мінську. Також фільм справив фурор на Канадському міжнародному фестивалі документального кіно «Hot Docs», і відзначений спеціальним призом журі.

Добрі відгуки отримала робота операторів Микити Кузьменко і Олександра Позднякова. Їм вдалося відбити світ думок маленького хлопчика Іванка – на їхній основі побудований сюжет. А в них долі місцевих сімей, опір старовинних традицій сучасності, унікальна природа українських Карпат. Операторська робота відзначена нагородою фестивалю «Salem Film Fest» – 2016 (США). Фільм Жива Ватра онлайн дивитися на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Жива Ватра (2015) онлайн дивитися


загрузка...