Зодіак

Зодіак постер

Зодіак

Назва: Зодіак [Режисерська версія] / Zodiac [Director’s Cut]
Рік: 2007
Жанр: Драма
Режисер: Девід Фінчер
Актори: Джейк Джилленхол, Марк Руффало, Роберт Дауні мол., Ентоні Едвардс
Тривалість: 02:43:00

Короткий опис: Детективна драма “Зодіак” знята за однойменною книгою американського письменника Роберта Грейсміта. 1969 року у серпні. У три найвідоміші каліфорнійські газети прийшли листи, які починалися словами “Це я вбив”. Далі йшли детальні подробиці останніх звірячих вбивств цього літа, вчинені злочинцем, який називає себе Зодіаком. У листах, крім того, були погрози, у разі не опублікування заяв вбивці, продовжувати жахливі злочини. Для бажаючих пізнати маніяка, у листах також були зашифровані особисті дані злочинця. Два співробітника газети Роберт Грейсміт і Пол Ейвері беруться розшифрувати послання Зодіака. Запрошуємо дивитися фільм Зодіак онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Далеко не всі серійні маніяки були спіймані поліцією, і, мабуть, найвідомішим з убивць, які уникли покарання, був Зодіак. Цей маніяк тероризував Сан-Франциско і його околиці в 1960-70-х роках і посилав в газети зашифровані листи, які не могли розгадати співробітники поліції і ФБР. Вбивства Зодіака отримали широкий резонанс, і місцеві жителі боялися залишати свої будинки уночі.

Двоє співробітників газети захопилися розслідуванням злочинів Зодіака: один з них, Пол Ейвері, був кримінальним журналістом, а інший, Роберт Грейсміт, малював карикатури. Саме Грейсміту вдалося розгадати шифр Зодіака, але його послання не містили майже ніяких зачіпок, які допомогли б поліцейському розслідуванню. У детективів було кілька підозрюваних, але жодна версія не отримувала підтверджень. Це історія про людей, які зробили метою свого існування впіймати небезпечного маніяка, і це кардинальним чином вплинуло на їхні життя. Фільм Зодіак онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Зодіак (2007) онлайн українською


загрузка...