Цілуючи дівчат

Фільм Цілуючи дівчат (1997) онлайн українською дивитися

Цілуючи дівчат

Назва: Цілуючи дівчат / Kiss the girls
Рік: 1997
Жанр: Детектив, Трилер
Режисер: Гарі Фледер
Актори: Морган Фрімен, Ешлі Джадд, Кері Елвіс
Тривалість: 01:56:00

Короткий опис: Фільм «Цілуючи дівчат» розповідає історію полювання поліції за маніяком, жертв якого об’єднує не тільки приваблива зовнішність, але і наявність ряду талантів і незламної волі.

Поліцейський психолог Алекс Крос дізнається, що його племінниця зникла. Він приїжджає в коледж, де та навчалася. Виявляється, що вона стала черговою жертвою хитрого і жорстокого маніяка. Він викрадав не просто красунь, а талановитих красивих дівчат і тримав як служниць у підземеллі, де змушував бідолах дотримуватися певних правил.

Якщо дівчина порушила правило, то маніяк прив’язував її у лісі, і вона вмирали повільною смертю. Одній із викрадених Кейт МакТірнан, яка займалася кікбоксингом, вдалося втекти. Крос піддається на її вмовляння і бере її з собою. Разом вони починають шукати маніяка. Запрошуємо дивитися Цілуючи дівчат онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Поліцейський психолог Алекс Кросс дізнається, що його племінниця викрадена. Він вирушає до Північної Каліфорнії, щоб приєднатися до розслідування. Розглядаючи те, що сталося в контексті інших подій, детективи приходять до висновку про циклічність подібних злочинів, і, отже, про вчинення їх однією людиною.

У цілому викрадено близько десятка дівчат, але знайдені мертвими лише троє. У Крос і його колег з’являється надія на те, що інші дівчата ще живі.

На щастя остання з жертв Казанови, як сам себе називає маніяк, Кейт МакТірнан, зуміла втекти. Трохи оговтавшись від шоку і ран, вона починає активно брати участь у розслідуванні, щоб полегшити роботу поліції і прискорити процес затримання Казанови.

Але чим більше Крос і Кейт знаходять доказів, тим заплутаніше стає справа, і тим складніше їм рухатися вперед. Фільм Цілуючи дівчат онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Цілуючи дівчат (1997) онлайн українською


загрузка...