Мовчання ягнят

Мовчання ягнят онлайн

Мовчання ягнят

Назва: Мовчання ягнят / The Silence of the Lambs
Рік: 1991
Жанр: Детектив, Трилер
Режисер: Джонатан Демме
Актори: Джоді Фостер, Ентоні Гопкінс та ін.
Тривалість: 01:58:00

Короткий опис: На Середньому Заході США промишляє жорстокий невломий маніяк. ФБР і широкій громадськості відомо, що вбивця викрадає повних жінок, тримає їх в ув’язненні три дні, після чого вбиває, зрізає частину шкірного покриву і позбавляється від трупів.

Джек Кроуфорд, начальник відділу поведінкового аналізу, розуміє, щоб спіймати Баффало Білла, як охрестили маніяка, знадобиться будь-яка інформація. Небезпечний соціопат доктор Ганнібал Лектор у цей час утримується під вартою, і його допомога виявилася б до речі: він надзвичайно розумний і до затримання був практикуючим психологом, так що його знання і особистий досвід можуть послужити ФБР відмінну службу. Тільки от Лектор ні з ким не має наміру йти на контакт, і Кровфорд вирішує залучити до розслідування стажиста ФБР – Клариссу Старлінг, яка незабаром закінчує навчання в академії і є кращою на курсі. Клариссі вдається розташувати до себе Лектора, але чи не занадто вона ризикує? Запрошуємо дивитися Мовчання ягнят онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Кінострічка розкриває похмурий світ свідомості серійних вбивць і маніяків. Справжнє втілення диявола в одному з серійних вбивць змусило нервувати весь середній захід Америки. Періодично знайдені тіла дівчат зі здертою шкірою приводять у жах ФБР, яке не може знайти маніяка. Вони лише впевнені, що це все справа одних рук.

Щоб внести нову хвилю дихання в своє розслідування, ФБР приваблює дуже обдарованого агента в розкритті подібних злочинів Клариссу Стерлінг. Щоб зловити подібного маніяка, потрібно зрозуміти як він мислить. Для цього Стерлінг вступає в небезпечний і непередбачуваний контакт з ув’язненим, доктором психіатрії, Ганнібалом Лектером, який був звинувачений у вбивствах і канібалізмі. Стерлінг сподівається, що Лектор допоможе їй зрозуміти психологію маніяка. Але в ході їх задушевних бесід, Ганнібал починає вести гру за своїми правилами.

Цей кримінальний детектив є одним з найсильніших трилерів на тематику маніяків -убивць. Стрічка отримав премію Оскара а також велику кількість різних інших нагород. Фільм Мовчання ягнят онлайн українською можна дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Мовчання ягнят (1991) онлайн українською


загрузка...