Коломбо

Коломбо постер

Коломбо

Назва: Коломбо / Columbo
Рік: 1971-2003
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
Жанр: Детектив
Режисер: Сем Ваннамейкер, Річард Ірвінґ, Річард Квін, Бен Газзара, Алан Леві
Актори: Пітер Фальк
Тривалість: ~ 90 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Серіал про лейтенанта Коломбо став повною протилежністю сучасним класичним детективам. Цей поліцейський відрізняється незграбністю, неохайністю. Назвати Коломбо красенем язик теж не повернеться. Він завжди димить дешевими сигарами, і не знімає один і той же вічно пом’ятий плащ. Його машина буквально розвалюється на ходу, та й жінки детектива зовсім не цікавлять. Проте усе це не заважає головному героєві бути генієм в детективній справі. Запрошуємо дивитися серіал Коломбо онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Великих і легендарних детективів насправді виявляється не так вже й багато. Однак лейтенант Коломбо, безумовно, є одним з них. На перший погляд він здасться вам незграбним і вічно розсіяним невдахою, який ходить в одному постійно забрудненому стародавньому плащі, з дешевою сигарою і вічно розпатланою шевелюрою. Проте відомий вираз “Зустрічають за одягом, а проводжають за розумом” неабияк пасує до персони лейтенанта.

Коломбо постійно з’являється на місці скоєння злочину в останню чергу, нерідко виникає відчуття, що своїми дурними питаннями він заважає роботі поліції. Абсолютно будь-який правопорушник, побачивши Коломбо, заспокоюється, зрозумівши, що хвилюватися нема про що. Здається, що головний герой створений для того, щоб його весь час дурили, особливо якщо скоєно продумане до дрібниць вбивство і є стовідсоткове, а в ролі вбивці виявляється досить успішна і відома у певних колах людина.

Саме тут злочинець допускає фатальну помилку – він повністю втрачає обережність і пильність, в думках посміхаючись над смішним недолугим детективом. Однак разючий розум і неймовірна спостережливість лейтенанта незабаром роблять свій безпомилковий випад, не залишаючи злочинцеві жодних шансів на порятунок. Серіал Коломбо онлайн українською усе серії, сезони дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Коломбо 1 сезон онлайн українською


 

Коломбо 2 сезон онлайн українською


 

Коломбо 3 сезон онлайн українською


 

Коломбо 4 сезон онлайн українською


 

Коломбо 5 сезон онлайн українською


 

Коломбо 6 сезон онлайн українською


 

Коломбо 7 сезон онлайн українською


 

Коломбо 8 сезон онлайн українською


 

Коломбо 9 сезон онлайн українською


 

Коломбо 10 сезон онлайн українською


 

Коломбо 11 сезон онлайн українською


 

Коломбо 12 сезон онлайн українською


 

Коломбо 13 сезон онлайн українською


загрузка...