Код да Вінчі

Код да Вінчі онлайн

Код да Вінчі

Назва: Код да Вінчі / The Da Vinci Code
Рік: 2006
Жанр: Трилер, Детектив
Режисер: Рон Говард
Актори: Том Генкс, Одрі Тоту, Ієн МакКеллен, Жан Рено
Тривалість: 02:29:00 + 02:55:00 [Розширена версія]

Короткий опис: Фільм «Код да Вінчі» – гостросюжетний пригодницький детектив Рона Говарда, знятий за всесвітньо відомим романом-бестселером американського письменника Дена Брауна. 13 травня 2009 року відбулася світова прем’єра приквелу фільму «Ангели і демони».

Головний герой стрічки доктор Роберт Ленґдон, професор релігійної символістики, запрошений на розслідування загибелі куратора Лувру Жака Соньера. Його тіло було знайдено оголеним і розташованим, як на відомій картині «Вітрувіанська людина». Зашифрований підпис на трупі вказує на те, що ключ до розгадки таємного вбивства знаходиться всередині знаменитих робіт Леонардо да Вінчі. Запрошуємо дивитися Код да Вінчі онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Гарвардського професори з символлогії на ім’я Роберт Ленґдон попросили допомогти в розслідуванні дивного злочину. У будівлі найвідомішого музею – Луврі – був знайдений мертвим чоловік, якого звали Жак Соньер. Він був куратором музею. Перед загибеллю Соньер залишив повідомлення на основі послідовності Фібоначчі.

Крім Роберта до розслідування залучено криптографа, яку звуть – Софі Неві. До того ж вона – онука убитого. Софі розповідає Ленґдону, що його підозрюють у вбивстві Жака, оскільки в посланні зашифровано його ім’я. Упевнена в невинності професора, Софі допомагає професору втекти від поліції. Вони знаходять підказки у головоломках і дізнаються таємницю: Соньер входив до стародавнього ордену. Фільм Код да Вінчі онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Код да Вінчі (2006) онлайн українською


загрузка...