Інферно

Інферно онлайн українською

Інферно

Назва: Інферно / Inferno
Рік: 2016
Жанр: Трилер, Детектив
Режисер: Рон Говард
Актори: Том Хенкс, Фелісіті Джонс, Бен Фостер, Омар Сі
Тривалість: 02:02:00

Короткий опис: Третя за рахунком екранізація романів Дена Брауна, початок якої було покладено детективним трилером «Код Да Вінчі».

Прийшовши до тями в італійській клініці, проте, втративши пам’ять, професорові Роберту Ленґдону намагається допомогти доктор Сієнна Брукс. Разом вони вступають в гонку на час з невідомим противником, щоб зірвати смертоносну глобальну змову. Усе, що у них є – це підказка, захована в рядках великого Данте. Запрошуємо дивитися Інферно онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Роберт Ленґтон – професор Гарвардського університету, який читає лекції з симвології. Одного разу чоловік опиняється у найбільш таємничому місті Італії – Флоренції. Тут же з ним почав відбувається коловорот не найприємніших подій і професор опиняється на лікарняному ліжку. Прийшовши до тями, він не міг згадати нічого. Згадати хоч якусь інформацію про себе йому допомагає доктор Сієнна Брукс.

Головним героям стає відомо про існування якоїсь небезпечної банди терористів. У руках зловмисників знаходиться смертельний вірус, здатний знищити тисячі людей за лічені хвилини. Професор Ленґтон і доктор Брук розуміють, що потрібно швидко знайти та знешкодити злочинців. Незабаром їм вдається з’ясувати, що дії злочинців пов’язані з безсмертною поемою Данте. Чи вийде у них запобігти страшній події? Фільм Інферно онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Інферно (2016) онлайн українською


загрузка...