І прийшов павук

Фільм І прийшов павук (2001) онлайн дивитися українською

І прийшов павук

Назва: І прийшов павук / Along Came a Spider
Рік: 2001
Жанр: Детектив, Трилер
Режисер: Лі Тамагорі
Актори: Морґан Фрімен / Morgan Freeman, Моніка Поттер, Майкл Вінкотт
Тривалість: 01:43:00

Короткий опис: Дія картини розгортається задовго до подій, що сталися в трилері «Цілуючи дівчат».

Доктор Алекс Кросс – поліцейскій, причому один з кращих у своїй справі. Але і у великих трапляються провали, що відбувається і з Кроссом, коли він не встигає врятувати свою напарницю, яка загинула під час поліцейської операції. З того моменту проходить вже вісім місяців, але Крос продовжує звинувачувати в усьому себе. Повернути його до ладу може тільки нова справа, яким стає нахабне викрадення дочки сенатора прямо серед білого дня з приватної школи. Відомий навіть викрадач – один із вчителів, але справа виявляється набагато складнішою, ніж можна було б передбачити заздалегідь. Запрошуємо дивитися І прийшов павук онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
У кримінальному трилері здавалося б банальний сюжет кіднепінгу розвивається по абсолютно оригінальному сценарію.

Маніяк-викрадач не висуває ніяких вимог і не просить мільйонний викуп за доньку сенатора. Його мета – гра в кішки-мишки з досвідченим детективом і психологом – Алексом Кроссом. Незважаючи на власну психологічну травму (смерть напарниці), Алекс приймає виклик і разом з начальником служби безпеки сенатора прекрасною Джізі Фленіґан намагається виграти в страшній грі, придуманою витонченим мозком злочинця, у виконанні Майкла Вінкота.

Фільм знятий за романом Джеймса Паттерсона і є другою з кінострічок, знятих про детектива-психолога Алекса Кросса. Не дивлячись на те, що стрічка є психологічним трилером, у ньому, крім очікуваних елементів головоломки і несподіваних сюжетних поворотів, також присутні перестрілки, гонитви і шикарне музичний супровід, не зовсім очікуваний для такого жанру. Фільм І прийшов павук онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

І прийшов павук (2001) онлайн дивитися


загрузка...