Дівчина з тату дракона

Фільм Дівчина з тату дракона (2011) онлайн дивитися українською

Дівчина з тату дракона

Назва: Дівчина з тату дракона / The Girl with the Dragon Tattoo
Рік: 2011
Жанр: Детектив
Режисер: Девід Фінчер
Актори: Деніел Крейґ, Руні Мара
Тривалість: 02:38:00

Короткий опис: Фільм «Дівчина з тату дракона» розповідає про те, як сорок років тому при загадкових обставинах зникає дівчинка з багатої і впливової сім’ї. Її дядько впевнений, що дівчинку викрав або вбив хтось із близьких родичів, адже всі вони разом живуть на невеличкому острові.

Розслідувати справу він доручає запальному досвідченому журналістові Мікаелю Блумквісту, який, проте, має певні проблеми на роботі. Тим часом Лісбет Саландер – юна талановита хакерка зі складною долею і характером – починає допомагати Мікаелю. Фільм заснований на шведському бестселері письменника Стіґа Ларрсона, який розійшовся тиражем більш ніж 15 мільйонів книг по всьому світу. Запрошуємо дивитися Дівчина з тату дракона онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Хенрік Ванґер намагається докопатися до правди про зникнення своєї племінниці, що відбулося сорок років тому. Для розслідування цих подій дядько наймає запального журналіста Мікаеля Блумквіста та дівчину-хакера Лісбет Саландер. Обоє вирізняються впертим характером і самовпевненістю у власних силах.

Небезпечна парочка, що стала долею випадку напарниками, береться за справу з розумом і швидко опиняється втягнутою у світ повний фальші, інтриг і зради. Багате і шановне сімейство Ванґерів наскрізь просякнуте духом брехні і взаємною ненавистю. Кожен з членів цієї сім’ї має безліч мотивів, щоб погубити племінницю Хенріка і бажати смерті самому главі сімейства. Чи впораються Мікаель і Лісбет з павутиною небезпечних інтриг і загадок цього острова чи загинуть у світі, просякнутому злістю і жадібністю? Фільм Дівчина з тату дракона онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Дівчина з тату дракона (2011) онлайн дивитись українською


загрузка...