Зоряні війни: Останні джедаї

Зоряні війни 8: Останні джедаї (2017) онлайн дивитися українською

Зоряні війни: Останні джедаї

Назва: Зоряні війни: Останні джедаї / Star Wars: The Last Jedi
Рік: 2017
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Райан Джонсон
Актори: Дейзі Рідлі, Адам Драйвер
Тривалість: 02:32:00

Короткий опис: Фантастичний бойовик «Зоряні війни – Епізод 8: Останні джедаї» – продовження основної хронології кіносаги, а також друга частиною третьої трилогії. Це також остання картина за участю американської актриси Керрі Фішер, яка померла 27 грудня 2016 року. Режисером і автором сценарію виступив Райан Джонсон, відомий глядачеві за своєю роботою над серіалом «Пуститися берега».

Кайло Рен, перебуваючи на Темному боці Сили і убивши Хана Соло, займає одну з позицій в Першому Ордені, проте ним правлять ще більші амбіції, залишені у спадок Дартом Вейдером, його дідом. Ситуація загострюється, коли його мати, Лея, спільно з По Фінном і ВВ-8 приступає до нової операції. Запрошуємо дивитися Зоряні війни 8: Останні джедаї онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Ще недавно Рей була простою дівчиною, але волею випадку вона стала одним із головних дійових осіб у війні між Першим Орденом, який хоче захопити владу в усій Галактиці, і Опором. Героїня пробудила в собі Силу і усвідомила, що володіє неймовірними здібностями. Вона навіть зуміла вистояти в битві з Кайло Реном, який перейшов на Темний бік. Зараз він займає високий пост в Першому Ордені і знищує всіх, хто стає на його шляху, але в минулому він був люблячим сином загиблого від його ж рук Хана Соло і принцеси Леї. Щоб гідно протистояти силам зла, Рей повинна навчитися контролювати свою силу, і допомогти їй у цьому може лише одна людина – останній джедай Люк Скайвокер.

Довгі роки Люк вів самітний спосіб життя, але, незважаючи на це, він погоджується тренувати Рей. Героїня повинна пройти ті самі непрості випробування, з якими в минулому довелося зіткнутися самому Скайвокеру, коли він навчався у Майстра Йода. У той час як Рей готується стати першим за довгий час джедаєм, Лея, Фінн, По, Бі-Бі-8 та інші члени Опору готуються до нового витка битв. Повстанцям доведеться вирушити на виконання чергової небезпечної місії, успіх якої може ще на крок наблизити сили добра до перемоги в цій війні. Фільм Зоряні війни 8: Останні джедаї онлайн дивитися українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Зоряні війни 8: Останні джедаї (2017) онлайн дивитися


загрузка...