Зоряні війни: Епізод 6 – Повернення Джедая

Зоряні війни: Епізод VI - Повернення Джедая онлайн

Зоряні війни: Епізод VI – Повернення Джедая

Назва: Зоряні війни: Епізод VI – Повернення Джедая / Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi
Рік: 1983
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Джордж Лукас
Актори: Марк Гаміл, Гаррісон Форд та ін.
Тривалість: 02:15:00

Короткий опис: Заключна, шоста частина історії про міжгалактичні війни.  Дарт Вейдер, ватажок темних сил, готує останню, найсильнішу армію галактики для удару по повстанцях. Розуміючи всю тяжкість ситуації, Люк Скайвокер стає біля керма нечисленної армії повстанців і їх союзників для боротьби з імператором темного держави. Запрошуємо дивитися Зоряні війни: Епізод 6 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет заключного фільму із саги Зоряні війни продовжує розповідь про протистояння повстанців джедаїв темним силам Імперії. Ватажок банди контрабандистів Джабба Хатта взяв у заручники замороженого Хана Соло і тримає його на планеті Татуїн. Дізнавшись про це, Люк Скайвокер вирушає рятувати друга разом з Принцесою Леєю, Лендом, а також дроїдамі C-3PO і R2-D2. Після вдалої операції з порятунку Соло, Люк вирушає до свого вчителя Йодо, щоб закінчити курс навчання, але той занадто слабкий і з кожною хвилиною сили покидають його тіло.

Майстер Йода встигає відкрити Люку велику таємницю про те, що Лея його рідна сестра , що володіє силою джедая, а Дарк Вейдер їхній батько. А в цей час Імперія створює другу Зірку Смерті ще більш потужну і страшну, за допомогою якої Імперія назавжди знищить всіх повстанців. На новій Зірці Смерті Люк і Дарт Вейдер зустрінуться останній раз, в бою між батьком і сином переможе лише один. Фільм Зоряні війни: Епізод 6 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Зоряні війни: Епізод 6 (1983) онлайн українською


загрузка...