Зоряні Війни: Епізод 5 – Імперія завдає удару у відповідь

Зоряні Війни: Епізод 5 онлайн

Зоряні Війни: Епізод 5

Назва: Зоряні Війни: Епізод 5 – Імперія завдає удару у відповідь / Star Wars: Episode V – The Empire Strikes Back
Рік: 1980
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Ірвін Кершнер
Актори: Марк Гаміл, Гаррісон Форд та ін.
Тривалість: 02:07:00
Мова: Українська

Короткий опис: У фільмі “Зоряні Війни: Епізод 5″ світлі сили продовжують боротьбу проти темних. “Зірку Смерті” знищено, але війна все одно триває, а Дарт Вейдер шукає повстанців. Вони ховаються на планеті Хот, поверхня якої покрита льодами. За допомогою зондів-розвідників, спрямованих на пошуки повстанців по всій Галактиці, імперія знаходить їх і завдає удар. Ледве відбившись від загарбників, принцеса Лея, Люк і Хан Соло змушені покинути Хот. Люк направляється на планету Дагобу до майстра Йоду щоб той навчив його управлінню силою, якою володіє хлопець. А Лею і Соло на планеті Беспін бере в полон темний Дарт Вейдер. Побачивши тривожний сон, що його друзі в полоні, Люк вирушає їм на допомогу, не закінчивши навчання. Запрошуємо на перегляд фільму “Зоряні Війни: Епізод 5″ онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Дивитися також: Зоряні війни 7 тут онлайн українською

Повний опис
Повний опис: Фантастичний фільм “Зоряні війни: Епізод 5 – Імперія завдає удару у відповідь”, продовжує розповідь про боротьбу світлих сил з темними силами за Галактику. Найпотужніша зброя Імперії Зірка Смерті була знищена , але незважаючи на це війна триває, а Дарт Вейдер особисто займається пошуками повстанців, що вижили. База повстанців знаходиться на крижаній планеті Хот, воїни Імперії знаходять її за допомогою зондів-розвідників, розісланих по всій Галактиці і починають відкритий напад. Після важкої битви Хан Соло, Принцеса Лея і Люк Скайвокер покидають Хот.

Люк вирушає на планету Дагобу, щоб розшукати майстра Йоду і навчатися у нього мистецтву управління силою, а Соло і Лея летять на планету Беспін, де потрапляють у полон до темного Дарт Вейдера. Під час однієї медитації, Люк бачить майбутнє, у якому Соло і Лея опиняються в полоні і, не закінчивши навчання, вирушає рятувати друзів. Попереду молодого джедая чекає фінальний і дуже важкий бій з темним лицарем Дартом Вейдером, який прагне переманити Люка на свою темну сторону, а також розкрити неймовірну таємницю. Фільм “Зоряні Війни: Епізод 5″ онлайн українською можна дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...