Зоряні Війни: Епізод 4 – Нова надія

Зоряні Війни: Епізод 4 постер

Зоряні Війни: Епізод 4

Назва: Зоряні Війни: Епізод 4 – Нова надія / Star Wars: Episode IV – A New Hope
Рік: 1977
Жанр: Фантастка, Бойовик
Режисер: Джордж Лукас
Актори: Марк Гаміл, Гаррісон Форд та ін.
Тривалість: 02:05:00

Короткий опис: На планеті-пустелі Татуїн сховалися залишки лицарів-джедаїв. Обі Ван Кенобі зумів врятувати Люка Скайвокера, коли той потрапляє в халепу, намагаючись знайти загубленого дроїда. Люк починає розуміти, що він є одним з лицарів Джедай. По всій галактиці йде громадянська війна, сили Імператора тіснять повстанців. До Обі Вану і Люка приєднується відчайдушний пілот Хан Соло і супроводжувані роботами R2D2 і С-ЗРО команда вилітає на пошуки принцеси Леї. Запрошуємо дивитися Зоряні Війни: Епізод 4 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дії фантастичного фільму режисера Джорджа Лукаса “Зоряні війни: Епізод 4 – Нова надія”, відбуваються в далекій-далекій галактиці, у якій Імперія намагається захопити владу над усім світом. Повстаці під проводом члена Галактичного Сенату Принцеси Леї поступаються силою армії Імперії. Права рука чорного Імператора, таємничий Дарт Вейдер захоплює в полон Принцесу Лею, щоб дізнатися інформацію про розташування повстанців, але вона встигає послати сигнал про допомогу у вигляді двох дроїдів.

Дроїди R2-D2 і C-3PO опиняються на пустельній планеті Татуїн і потрапляють у розпорядження до Люка Скайвокера. Дроїдамі необхідно розшукати Обі Ван Кенобі, який може допомогти врятувати Принцесу Лею, щоб протистояти силам зла і не допустити війни. Таким чином Люк, ідучи за роботами знайомиться з самим Обі Ван Кенобі. Літній джедай Обі Ван передає Люку світловий меч його батька і пропонує разом відправиться рятувати Принцесу Лею. Люк розуміє своє призначення – він повинен стати джедаєм і боротися проти Імперії і їх головної зброї – Зірки Смерті. Фільм Зоряні Війни: Епізод 4 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

2 3 3
 

Зоряні Війни: Епізод 4 (1977) онлайн українською


загрузка...