Злочинець

Злочинець онлайн українською дивитися постер

Злочинець

Назва: Злочинець / Criminal
Рік: 2016
Жанр: Бойовик
Режисер: Аріель Вромен
Актори: Кевін Костнер, Гарі Олдмен, Томмі Лі Джонс, Райан Рейнольдс та ін.
Тривалість: 01:53:00

Короткий опис: Фільм «Злочинець» розповідає про небезпечного злочинця, у мозок якого переносять знання, уміння і навички загиблого агента ЦРУ.

Кінострічка принесе величезне задоволення любителем кримінальних історій. Тут є все, що повинно бути в справжньому бойовику: детективна історія, вбивства, погоні, перестрілки, видовищні трюки і спецефекти. Запрошуємо дивитися фільм Злочинець онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Раптово помирає агент ЦРУ, не довівши до кінця надсекретну операцію, над якою він працював довгий час. Разом з ним іде в небуття і вся відома йому про підготовку змови інформація. Зупинити злочин світового масштабу, який здатний забрати велику кількість людських життів, можна тільки одним способом – відновивши дані, що зберігаються в пам’яті померлого агента.

Керівництво розвідувального управління знаходить лікаря найвищого класу, який погоджується на проведення безпрецедентного експерименту – перенесення знань, умінь і навичок мерця в мозок живої людини. У ролі «піддослідного щура» вибирають найбільш підходящу, з точки зору вченого і розвідників, кандидатуру – особливо небезпечного злочинця, засудженого провести довгі роки за ґратами з подальшою стратою. Фільм Злочинець онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Злочинець (2016) онлайн українською


загрузка...