Жага швидкості

Жага швидкості постер

Жага швидкості

Назва: Жага швидкості / Need for Speed
Рік: 2014
Жанр: Бойовик
Режисер: Скотт Во
Актори: Аарон Пол, Дакота Джонсон, Домінік Купер та ін.
Тривалість: 02:11:00

Короткий опис: У центрі подій фільму – Тобі Маршалл, автомеханік і за сумісництвом вуличний гонщик, якого підставив його діловий партнер Діно. Опинившись у в’язниці за несправедливим звинуваченням і відсидівши термін, Тобі виходить на свободу два роки по тому з величезним бажанням помститися.

Єдиний шанс для нього зробити це – перемогти Діно в автоперегонах з високими ставками – Суперкубку підпільних вуличних гонок. Щоб встигнути на цю гонку, залишається зовсім небагато часу. Але Тобі разом зі своїм вірним екіпажем використовує всі шанси, вірний своєму бажанню довести, що навіть у розкішному світі суперкарів виграти може вуличний гонщик. Запрошуємо на перегляд фільму “Жага швидкості онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
В основу картини лягла однойменна комп’ютерна гра, яка завоювала неймовірну популярність у всьому світі. Головного героя звати Тобі. Він неперевершений автомеханік, який здатний з простого автомобільного двигуна створити найпотужнішу «турбіну». Створюючи супершвидкісні машини, Тобі і сам із задоволенням бере участь у вуличних гонках. Ризик, викид адреналіну і прагнення до перемоги – це його пріоритети. Разом з головним героєм бере участь в гонках і його кращий друг. Вони – звичайні хлопці, які хочуть займатися улюбленою справою і не шукають неприємностей.

Одного разу щось йде не так, і в результаті товариш Тобі гине. Очевидно, що хтось підстроїв інцидент на гонках, щоб підставити героя. Але представники правопорядку не збираються розбиратися в цьому питанні, вони відправляють Тобі за грати. Відсидівши за чужі гріхи, герой виходить на свободу з невгасимою жагою помсти. Він злий і сповнений рішучості. Тепер у Тобі одна мета – знайти винних у смерті друга і помститися тим, хто підставив його і відправив до в’язниці. Фільм Жага швидкості онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Жага швидкості (2014) онлайн українською


загрузка...