Залізна людина 2

Залізна людина 2 онлайн

Залізна людина 2

Назва: Залізна людина 2 / Iron Man 2
Рік: 2010
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Джон Фавро
Актори: Роберт Дауні мол., Ґвінет Пелтроу, Міккі Рурк, Скарлет Йоганссон
Тривалість: 02:05:00

Короткий опис: Події блокбастера «Залізна людина 2» розпочинаються з того, як Тоні Старк все ще відмовляється прислухатися до закликів уряду передати до його рук технологію виготовлення бойового сталевого аерокостюма. Друга частина екранізації коміксів Marvel про мільйонера-винахідника, який став супергероєм.

Поки виробники зброї в усьому світі безуспішно намагаються самостійно відтворити створену Тоні кібер-броню, на арену виходить Іван Ванко, син колишнього ділового партнера Говарда Старка. Його батько, звільнений з фірми і позбавлений всього, помер, і чоловік має намір помститися Старкам, яких він звинувачує у всіх проблемах. Запрошуємо дивитися Залізна людина 2 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Ось як уже півроку громадськість знає про надреальні технічної розробки Тоні Старка. Збройні сили США хочуть всілякими способами відібрати винахід у свою власність, нібито на захист всієї країни. Можливо, Тоні б і передав би своє творіння, але він твердо впевнений, що таким способом воно потрапить не в ті руки і винахід може стати загрозою для всього людства.

У той час, як Тоні Старк зайнятий увагою суспільства, десь далеко, син російського вченого Іван готує свій винахід, і метою його життя стає помста Тоні Старку, оскільки раніше його батько працював на його компанію, але потім був звільнений і позбавлений всього. І тепер він не може дивитися без люті та гніву на те, як в телевізорі показують успішного і живого Старка. Фільм Залізна людина 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Залізна людина 2 (2010) онлайн українською


загрузка...