Я, Франкенштейн

Я, Франкенштейн онлайн

Я, Франкенштейн

Назва: Я, Франкенштейн / I, Frankenstein
Рік: 2014
Жанр: Фентезі, Бойовик
Режисер: Стюарт Бітті
Актори: Аарон Екхарт, Івонн Страховскі
Тривалість: 01:33:00

Короткий опис: Історія про те, як найрізноманітніші істоти, всяка нечисть наповнили наш світ, і тоді на допомогу людству приходить герой, якого дуже важко було очікувати. Світ героїв фільму, дія якого відбувається в наш час, наповнений демонами і монстрами. Так, тут живе жінка-науковець, яка навчилася повертати до життя мертвих, яку демони обманом змушують працювати над створенням армії живих мерців. А Франкенштейн виявляється тим, хто здатний дати відсіч давній ворожнечі двох безсмертних кланів. Запрошуємо на безкоштовний перегляд Я Франкенштейн онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Фантасмагоричне сьогодення, коли огидні горгулі і люті демони б’ються за остаточну владу над світом, створення геніального безумця Віктора Франкенштейна, що отримало ім’я Адам, опиняється між двох вогнів. Оскільки обидві сторони готові перегризти один одному горлянки заради секрету його безсмертя.

Вже більше двохсот років Адам живе в ізоляції від суспільства. Люди не хочуть бачити поруч із собою його обличчя, вкрите потворними шрамами. Але коли починається війна, чудовисько Франкенштейна розуміє, що у нього є можливість змінити те, що відбувається. Фільм Я Франкенштейн онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Я, Франкенштейн (2014) онлайн українською


загрузка...