Warcraft: Початок

Warcraft: Початок онлайн українською дивитися постер

Warcraft: Початок

Назва: Warcraft: Початок / Warcraft
Рік: 2016
Жанр: Фентезі, Бойовик
Режисер: Дункан Джонс
Актори: Тревіс Фіммел, Бен Фостер, Пола Петтон, Домінік Купер
Тривалість: 02:03:00

Короткий опис: Колись людство перемогло вселенське зло і навіть встигло забути про його існування. Потужна магія і неприступні стіни замку Штормграда надійно захищали світ людей. Але всередині королівства раптом відкрився темний портал, з якого в світ людей проникли зловісні істоти. Людям довелося забути про мирне і щасливе життя і вступити в жорстоку битву з Орками. Так почалося багаторічне криваве протистояння двох світів. Запрошуємо дивитися Warcraft: Початок онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Події фільму відбуватимуться на вже добре знайомих читачам і гравцям локаціях планети Азерот, але особливу увагу буде приділено Королівству Штормград. Картина розповість про вторгнення орків і їхнє перше протистояння з людьми.

У центрі подій виявиться кровопролитна війна Орди і Альянсу, очолюваних Дуротаном і Андуіном Лотаром. Творці фільму переконують, що вони не стали ділити фентезійних персонажів на поганих і хороших: багато глядачів зможуть щиро симпатизувати оркам, які у фільмі є не страхітливих монстрів, а цілком повноцінних героїв з власною історією.

Очікується, що фантастичний фільм стане лише першою частиною франшизи – у майбутньому слід очікувати на епізоди, відповідні до хронології подій у всесвіті Варкрафт. Фільм Warcraft: Початок онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Warcraft: Початок (2016) онлайн дивитись


загрузка...