Володар перснів 3: Повернення короля

Володар перснів 3: Повернення короля ондайн

Володар перснів 3: Повернення короля

Назва: Володар перснів 3: Повернення короля / The Lord of the Rings: The Return of the King
Рік: 2003
Жанр: Бойовик, Фентезі
Режисер: Пітер Джексон
Актори: Елайджа Вуд, Іан Маккеллен, Вігго Мортенсен, Кейт Бланшетт, Орландо Блум, Біллі Бойд, Енді Серкіс
Тривалість: 03:21:00 + 04:23:00 [Розширена версія]

Короткий опис: «Володар перснів 3: Повернення короля» продовжує пригодницьку фентезійну розповідь. Темний Володар Мордора спрямовує всю свою міць на Біле Місто – останній рубіж оборони людей. Засліплений своєю близькою перемогою Саурон не помічає, що два дрібних хоббіта вже на його території і зовсім близько від Фатальної гори, де має бути знищено Перстень всевладдя, але чи все пройде гладко для Фродо і Сема і чи встигнуть вони до падіння Ґондора під натиском чорної сили. Запрошуємо дивитися Володар перснів 3: Повернення короля онлайн на сайті КіноНаХаті.

Дивитися також: Володар перснів тут онлайн українською

Повний опис
Завершальна частина епопеї про Кільце всевладдя і героїв-хоббітів, що рятують Середзем’я. Темний маг Саурон відправляє свої величезні війська до стін Мінас-Тіріта. Він знаходиться e передчутті перемоги, але в засліпленні не помічає дві маленькі фігурки хоббітів, які рухаються до Мордорської горі, у якій їм необхідно розплавити Перстень. Чи пощастить їм?

Казками Р. Толкіна вже кілька десятиліть зачитуються діти і дорослі. Ельфи та інші істоти з його фентезі вже давно стали відомі всім. Саме Толкін постав основоположником, «класиком» жанру фентезі і відкрив його світові. Остання частина кінотрилогії найкращим чином доповнює улюблені книги. Фільм Володар перснів 3: Повернення короля онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Володар перснів 3: Повернення короля онлайн українською


загрузка...