Володар перснів: Хранителі персня

Володар перснів: Хранителі персня онлайн

Володар перснів: Хранителі персня

Назва: Володар перснів: Хранителі персня / The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
Рік: 2001
Жанр: Бойовик, Фентезі
Режисер: Пітер Джексон
Актори: Елайджа Вуд, Іан Маккеллен, Вігго Мортенсен, Кейт Бланшетт, Орландо Блум, Біллі Бойд, Енді Серкіс
Тривалість: 02:58:00 + 03:48:00 [Розширена версія]
Завантажити: .avi (2.84 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Велике Середзем’я. Далеке село, де живуть невисокі і милі створення – хоббіти. Вони зовні нагадують людей, але відрізняються низьким зростом. Головний герой – Більбо – багато років тому знайшов таємничий артефакт у вигляді персня. Чарівник Ґендальф припускає, що це і є перстень Всевладдя. Припущення виявляється правдою і в руках тихих і мирних створінь знаходиться те, що може поставити весь світ на коліна. Щоб зберегти життя, Більбо віддає нічим непримітне на перший погляд кільце своєму племіннику Фродо. Герой поки що не знає, що тепер на нього чекають небезпечні і довгі пригоди. Запрошуємо дивитися Володар перснів: Хранителі персня онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Легенди Середзем’я – це історія великої битви за Перстень всевладдя, битви, яка тривала кілька тисячоліть. Володар цього сильного артефакту мав владу над всіма, але змушений був стати на службу силам зла.

Тихе селище хоббітів. Маг Ґендальф, запрошений на день народження до Більбо Беґінса, свого давнього приятеля, заводить мову про перстень, знайдений Більбо давним-давно. Воно колись було власністю темного владики Середзем’я. Артефакт приносить власнику величезну могутність. Саурон має намір дістати собі владу над землями Середзем’я. Більбо передає свою стару знахідку племіннику Фродо, а той спробує впоратися з великою владою, яку приносить Кільце. Фільм Володар перснів онлайн українською дивитися та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Володар перснів: Хранителі персня (2001) онлайн українською

Скачати фільм Володар перснів: Хранителі персня українською: .avi (2.84 GB, torrent, Ukr)


загрузка...