Вірус для солдатів

Фільм Вірус для солдатів (2016) онлайн дивитися українською

Вірус для солдатів

Назва: Вірус для солдатів / Swap / Weaponized
Рік: 2016
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Тімоті Вудворд мол.
Актори: Том Сайзмор, Джонні Месснер
Тривалість: 01:31:00

Опис: Події фільму «Вірус для солдатів» відбуваються в недалекому майбутньому. Світ пов’яз у нескінченних війнах. Генерали хочуть найсучаснішої зброї для боротьби з терористами: їм потрібні суперсолдати – невразливі, ефективні, здатні здивувати ворога. Забувши про справжню мету, вони прикриваються гарними фразами про безпеку нації, щоб домогтися бажаного будь-якими засобами.

Кайл Норріс і його компанія «Чорне сонце» виробляють передове озброєння. Вони розробляють нові моделі кіборгів, а також проводять експерименти зі свідомістю людей, керуючи ними, як машинами. Такі бійці не стануть сперечатися і хвилювати за скоєне, вони просто виконають будь-який наказ.

Професор Пітерсон попереджає детектива Волкера про небезпеку. Він не може розкрити всі деталі, але повідомляє, що недавня перестрілка в барі – замах на конкретну людину і демонстрація сили. До того ж «виконавець» не володів собою і, по суті, не винен. Волкеру потрібно переконати в цьому колег і кинути виклик Норрісу, який стоїть на порозі укладання контракту з військовими. Фільм Вірус для солдатів онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

 

Вірус для солдатів (2016) онлайн українською


загрузка...