Війна проти всіх

Фільм Війна проти всіх (2016) онлайн дивитися українською

Війна проти всіх

Назва: Війна проти всіх / War on Everyone
Рік: 2016
Жанр: Бойовик, Комедія
Режисер: Джон Майкл Макдонах
Актори: Олександр Скарсгард, Майкл Пенья
Тривалість: 01:38:00

Короткий опис: Головні герої фільму «Війна проти всіх» Террі Монро і Боб Боланьо – два вельми ексцентричних поліцейських з Нью-Мексико, які не упускають жодної можливості заробити легких грошенят. Вони діють своїми унікальними методами, часом, переступаючи далеко за межу закону. Хабарі, вимагання, тиск на свідків і фізичне насильство по відношенню до підозрюваних – ось далеко не повний список того, що числиться за напарниками.

Одного разу вони дізнаються про крадіжку сумки, у якій був мільйон доларів, і розуміють, що їм випала чудова можливість розбагатіти. Для це потрібно лише першими дістатися до злочинця і забрати гроші собі, ось тільки зробити це виявляється дуже непросто.

Ще одним претендентом на чималу суму є вельми своєрідний молодий лорд Джеймс Менго, який не збирається ділитися грошима з корумпованими копами. Герої вступають у відчайдушну сутичку за великий куш, і в цій війні всі засоби хороші. Поступово Террі і Боб дізнаються багато цікавих подробиць про свого противника, а також наживають собі чимало небезпечних ворогів, які теж не проти залишити мільйон доларів собі. Фільм Війна проти всіх онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Війна проти всіх (2016) онлайн українською


загрузка...