Війна Богів: Безсмертні

Фільм Війна Богів (2011) онлайн дивитися

Війна Богів: Безсмертні

Назва: Безсмертні / Війна Богів: Безсмертні / Immortals
Рік: 2011
Жанр: Бойовик, Фентезі
Режисер: Тарсем Сінґ
Актори: Генрі Кавілл, Фріда Пінто, Міккі Рурк, Люк Еванс
Тривалість: 01:50:00

Короткий опис: Несамовита жага влади царя Гіперіона штовхає його знищити весь рід людський, скинути з небесних престолів всіх богів. Епірський лук, який вийшов з рук самого Ареса – бога війни, – допомагає Гіперіону в його намірах. Він вивільняє з тисячолітнього ув’язнення Титанів, які перебували в горах Тартар. Навіть боги безсилі в спробах перешкодити божевільному царю.

Саме тоді на арену виходить славний Тесей. Він вступає в нерівну битву з могутніми Титанами. Всі боги Олімпу, під керівництвом Зевса, за допомогою пророчиці Федри і хитрого раба Ставроса, намагаються посприяти герою. Сутичка з демонами обіцяє бути смертельною. Чи виграє Тесей жорстокий бій, чи неминуча загибель чекає на Елладу? Невже боги Олімпу виявляться поваленими? Запрошуємо дивитися Війна Богів онлайн українською на КіноНаХаті.

Повний опис
Фентезі бойовик переносить глядача в міфічний світ богів Олімпу і простих смертних, які можуть лише мріяти про славу і могутність покровителів. За сюжетом владою деспотичний і жорстокий цар Гіперіон спить і бачить, як би знищити богів і рід людський. Він звільняє заточену армію воїнів за допомогою лука, зробленого самим богом війни Аресом і починає свою криваву бійню смертних. Боги вирішують покарати кожного, хто втрутиться у долі смертних, але проти божевільного і могутнього царя Гіперіона сили богів не вистачає.

Єдиною надією на порятунок стає молодий воїн Тесей, прославлений своїми подвигами. Лише він може вразити могутніх титанів за допомогою епірського лука, який був захований у камені. Безсмертні Боги Олімпу допомагають герою у цій війні, як можуть, адже вони розуміють, що якщо Тесей програє, то вони будуть повалені з Олімпу, а жителі Еллади будуть приречені на смерть. Фільм Війна Богів онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Війна Богів: Безсмертні (2011) онлайн дивитися українською


загрузка...