Велика стіна

Велика стіна онлайн українською

Велика стіна

Назва: Велика стіна / The Great Wall
Рік: 2016
Жанр: Бойовик, Фентезі
Режисер: Чжан Імоу
Актори: Метт Деймон, Педро Паскаль, Віллем Дефо
Тривалість: 01:43:00

Короткий опис: У п’ятнадцятому столітті з території Європейських країн була відправлена ​​військова експедиція в Китай, де сподівалася зможе здобути порох. Опинившись на території Піднебесної, члени експедиції зазначають, що місцевий народ займається зведенням найвищої стіни, яка розстеляється на 9000 кілометрів у довжину. Відповідно до офіційної версії, споруда мала захистити країну від навали монголів. Але так чи все насправді?

З приходом ночі члени експедиції дізнаються більше цікавих і дуже страшних фактів. Фантастичні та незрозумілі події відбуваються на території Піднебесної – а раптом найбільш грандіозна оборонна споруда на планеті Земля було створено зовсім не для того, щоб захистити Піднебесну від монгольських орд. Нічого не залишається, як прийняти жахливу правду, адже ворог вже б’ється об стіну. Запрошуємо дивитися Велика стіна онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Що робили британські вояки в XV столітті в Китаї? Виявляється, контролювали будівництво Великої стіни. Правда, історія про це замовчує. Напевно, це лише плід уяви творців однойменного фантастичного бойовика – американських і китайських продюсерів.

На будівництво нечуваної архітектурної конструкції герої-британці натрапили випадково. Побачивши зведення грандіозного об’єкта, чужинці здивувалися швидкості робіт. Пояснення поспіху знайшли вночі – істинною його причиною були не монгольські загарбники, від яких слід було швидше відокремитися фортифікаційною спорудою, а загроза іншого роду.

Що становило небезпеку для народу Китаю півтисячоліття тому? Фільм Велика стіна онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Велика стіна (2016) онлайн дивитися


загрузка...