Вбивці на заміну

Фільм Вбивці на заміну (1998) онлайн дивитися українською

Вбивці на заміну

Назва: Вбивці на заміну / The Replacement Killers
Рік: 1998
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Антуан Фукуа
Актори: Чоу Юн-Фат, Майра Сорвіно
Тривалість: 01:36:00

Короткий опис: Кілер-професіонал Джон Лі не зміг натиснути на курок у вирішальний момент: коли він цілився у жертву, поліцейського, під загрозою випадково опинилося життя дитини.

Замовники з мафії не пробачили помилки Джону, і тепер мішенню стає він сам, а заодно і шахрайка Мег, яка мимоволі стала учасницею подій, що відбуваються. За нею і Лі полюють і поліція, і бандити. Як вирватися з подвійного кільця? Запрошуємо дивитися Вбивці на заміну онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
У кілерів іноді бувають свої моральні принципи. Саме до такої категорії людей відноситься виходець з Китаю Джон Лі. Він ліквідує виключно людей пов’язаних з криміналом. Сам Лі працює на свого боса Теренса Вея.

Лейтенант поліції Стен «Зідо» Зідков під час перестрілки в порту вбиває сина ватажка мафії Пітера. Теренс жадає помсти і наказує Джону покарати поліцейського. Лі повинен вбити семирічного синочка Стена. Кілер відмовився це робити.

Такого розвитку подій Вей не очікував. Відступника за жорсткими законами мафіозного клану повинні покарати. Джон розуміючи це, відправляє свою сім’ю до Китаю. Сам він виїхати не встиг. Теренс посилає двох своїх гангстерів Райкера і Коллінза ліквідувати Лі. Одночасно Вей доручає продажному поліцейському лейтенанту Майклу Когану не дати можливість Джону сховатися. Лі потрібні нові документи. Для цього він звертається до молодої аферистці Мег Кобун.

Тепер цій красуні теж загрожує небезпека. Джон може сподіватися тільки на себе і є маленький шанс, що йому допоможе Зідков. Фільм Вбивці на заміну онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Вбивці на заміну (1998) онлайн дивитися


загрузка...