Вартові Галактики

Вартові Галактики постер

Вартові Галактики

Назва: Вартові Галактики / Guardians of the Galaxy
Рік: 2014
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Джеймс Ганн
Актори: Кріс Претт, Бредлі Купер, Лі Пейс, Він Дізель, Зоі Салдана
Тривалість: 02:01:00
Завантажити: .avi (2.18 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Фантастичні пригоди, в основі яких лежить однойменний комікс. Фільм є однією з картин, які входять у «кінематографічний всесвіт Marvel». У центрі сюжету – команда супергероїв, якій доведеться виконати непросту робота – захистити галактику від серйозної небезпеки. Запрошуємо дивитися Вартові Галактики онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Простий льотчик став центром грандіозного міжгалактичного скандалу. І від його рішень і дій залежить не тільки життя мешканців планети Земля, але і доля всього Всесвіту. Головний герой не буде самотній у боротьбі з безжалісними силами зла. Йому на допомогу прийдуть супергерої, що володіють різними надприродними здібностями.

Вони називають себе Вартовими Галактики і пильно стежать за всім, що відбувається у Всесвіті. Їхнього ватажка називають Зоряним Лордом, він був народжений земною жінкою, але його батько був прибульцем. Тому він отримав від батьків все найкраще, властиве обом расам. Йому допомагають забавний Реактивний Єнот, зваблива і войовнича Гамора, неперевершений боєць Дракса Руйнівник та інші супергерої. Фільм Вартові Галактики українською дивитися та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Вартові Галактики (2014) онлайн українською


Скачати фільм Вартові Галактики українською торрент: .avi (2.18 GB, torrent, Ukr)


загрузка...