Валеріан і місто тисячі планет

Фільм Валеріан і місто тисячі планет (2017) онлайн дивитися українською

Валеріан і місто тисячі планет

Назва: Валеріан і місто тисячі планет / Valerian and the City of a Thousand Planets
Рік: 2017
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Люк Бессон
Актори: Кара Делевінь, Дейн ДеХаан
Тривалість: 02:17:00

Короткий опис: Фільм «Валеріан і місто тисячі планет» розповідає про героїв серії коміксів, які стали основою сценарію цієї кінострічки. Спеціальні агенти з підтримання порядку у Всесвіті Валеріан і Лорелін роблять чергову інспекційну місію у міжгалактичне місто Альфа, де на них чекають непередбачені труднощі.

Місто, куди доля заносить персонажів фантастичної пригодницької стрічки, населене мільйонами вихідців з різних галактик. Картина перед спецагентами постає майже ідилічна – життя буквально кипить, всі мешканці старанно трудяться на благо метрополії. Але при пильному погляді здається, що якісь приховані сили мають намір все зруйнувати. Запрошуємо дивитися Валеріан і місто тисячі планет онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Стрічка розповідає про місію двох космічних оперативників у міжгалактичному мегаполісі під назвою Альфа. У цьому величезному місті, розділеним на безліч секторів, зійшлися представники з усіх куточків неосяжного Всесвіту, щоб за допомогою своїх знань і ексклюзивних технологій творити благо в населеному космосі. Але серед 17 мільйонів його населяють також і істоти, які переслідують зовсім інші цілі. Саме з ними покликані боротися наші герої. Валеріан і його напарниця повинні вистежити і знешкодити злочинців до того, як вони зміцніють і почнуть творити свої злі справи.

Французький фантастичний фільм режисера і сценариста Люка Бессона, заснований на коміксі «Valérian et Laureline» П’єра Крістін і Жан-Клода Мезьера, голосно заявляє про себе у світовому кінематографі. Серед французьких кінострічок досить рідко зустрічаються роботи, засновані на коміксах не американського походження. Будемо сподіватися, що Бессон і цього разу впорається з поставленим завданням на відмінно, тим самим вивівши французький комікс на голлівудський рівень. Фільм Валеріан і місто тисячі планет онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Валеріан і місто тисячі планет (2017) онлайн дивитися


загрузка...