У пеклі

Фільм У пеклі (2003) онлайн українською дивитися

У пеклі

Назва: У пеклі / In Hell
Рік: 2003
Жанр: Бойовик, Трилер
Режисер: Рінґо Лем
Актори: Жан-Клод Ван Дамм, Лоуренс Тейлор
Тривалість: 01:37:00

Короткий опис: Головний герой фільму «У пеклі» – американець на ім’я Кайл, який працює в Росії, після жорстокої розправи над вбивцею своєї дружини потрапляє в легендарну в’язницю «Кривава». Цих місць бояться навіть найкрутіші і бувалі бандити. Як наглядачі тут працюють найвитонченіші садисти, а начальство є продажною звіриною, яке влаштовує криваві битви між ув’язненими.

Проте, навіть після втрати на чужій землі кохання і надії Кайл не має наміру прощатися з життям, перебуваючи в цій проклятій дірі. На нього чекає відчайдушна боротьба за життя, щоб покинути це справжнє пекло на Землі, де вижити під силу тільки найсильнішим. Запрошуємо дивитися фільм У пеклі онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Кайл разом з дружиною приїхав до Росії на роботу. Їхнє розмірене життя перериває несподіваний напад: дружина Кайла зґвалтована і убита у їхньому власному будинку. Суд проходить швидко, але злочинця, який підкупив можновладців, виправдовують. Це змушує невтішного вдівця домагатися справедливості самостійно: він вбиває кривдника прямо в залі суду.

Кайла засуджують до довічного ув’язнення і відправляють у табір суворого режиму з промовистою назвою «Кривавий». Тут наглядач і його люди користуються становищем сповна: проводять підпільні бої, продають зеків і усувають тих, хто не дотримується встановлених правил.

Просидівши багато часу в карцері, Кайл доводить своє тіло до досконалості, стаючи справжньою машиною для вбивств. Нові вміння повинні допомогти герою вижити в сутичці з тюремними братками, а також на арені, куди його негайно і відправляють.

Для нього є тільки один шлях – бігти і розповісти світу правду про це жахливе місце. Фільм У пеклі онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм У пеклі (2003) онлайн українською дивитися


загрузка...